„Jeśli na spacer to w maseczce” konkurs fotograficzny

sobota, 25.4.2020 12:20 1153 0

Od 20 kwietnia w Polsce wprowadzono pierwsze zmiany w ograniczeniach, które mają pomóc nam powrócić do stanu sprzed pandemii koronawirusa. Zostały otwarte m.in. lasy i parki. To wiadomość, na którą czekało wiele osób. W lesie nie ma obowiązku korzystania z maseczki, natomiast jeśli chcemy pójść na spacer do parku w mieście, czy na skwer, noszenie maseczek jest obowiązkowe.

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie fotograficznym „Jeśli na spacer to w maseczce”, którego organizatorem jest Ośrodek Społeczno-Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze”, a współorganizatorem Komisja Fotografii Krajoznawczej PTTK Oddział Wałbrzych.

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać fotografie (maksymalnie 2 szt.) przedstawiające uczestnika konkursu w przestrzeni publicznej w założonej maseczce. Fotografie należy przesłać do dnia 15 maja br. na osk@smpodzamcze.com.pl . W treści e-maila należy podać: Imię i wiek dziecka – uczestnika konkursu.

Fotografie sukcesywnie prezentowane będą naszej stronie internetowej oraz profilu FB. Najoryginalniejsze fotografie wyłonione zostaną przez Komisję Konkursową i nagrodzone.
Regulamin konkursu udostępniony na stronie: www.smpodzamcze.com.pl/osk

Dodaj komentarz

Komentarze (0)