komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

czwartek, 9 kwietnia 2020

Marii, Dymitra


I Turniej Almar-Sport FIFA 20 Wałbrzych

czwartek, 20.2.2020 08:46 , komentarze: 0 , odsłony: 312
kategorie artykułu:

E-sport dla każdego i klub piłkarski MKS Szczawno-Zdrój zapraszają wszystkich sympatyków gry FIFA 20 na „I Turniej Almar-Sport FIFA 20 Wałbrzych”, który odbędzie się 22 marca od godziny 14:00 w Football Pubie 2, mieszczącym się przy ulicy Senatorskiej 19B w dzielnicy Podzamcze.

Turniej w Wałbrzychu poprzedzi kilka innych turniejów, które organizujemy na terenie Dolnego Śląska. Jesteśmy już po zawodach w Świdnicy i Dzierżoniowie, a przed nami jeszcze turnieje we Wrocławiu 23 lutego, Nowej Rudzie 1 marca oraz Kłodzku 15 marca. Nasze turnieje cieszą się dużą popularnością i mamy nadzieję, że podobnie będzie w Wałbrzychu. Pierwszy turniej, który zorganizowaliśmy wspólnie z MKS-em Szczawno-Zdrój w 2019 roku i od którego wszystko się zaczęło, przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, dlatego liczymy, że w Wałbrzychu również nie będzie problemu z frekwencją.

Turniej zorganizowany zostanie na 4 stanowiskach wyposażonych w konsole PS4 oraz 4 telewizory 49 cala. Dla użytkowników X-boxa mamy dobrą wiadomość, bowiem dysponujemy 2 padami Hori, które zbliżone są układem przycisków i gałek do tego, którego używają na co dzień. Nie ma więc już wymówki dla X-boxowców, że turniej organizowany jest na PS4. W turnieju będzie mogło wziąć udział maksymalnie 40 zawodników, a zapisy już trwają. Wpisowe do turnieju to 35zł. a wszystkie szczegóły zawarte są w regulaminie dostępnym w wydarzeniu znajdującym się na Facebooku www.facebook.com/events/233340121013353. W skrócie, zgłoszenia można dokonywać na adres e-mail: esportdlakazdego@wp.pl, podając swoje imię i nazwisko, ksywkę, miasto w którym odbędzie się turniej, wiek, telefon oraz miejscowość zamieszkania. Po takim zgłoszeniu pozostanie jedynie uiścić opłatę wpisową w wysokości 35zl. do dnia 12 marca 2020r. na numer rachunku podany w regulaminie. Zapisy do turnieju już trwają, więc decyduje kolejność zgłoszeń. Sam turniej potrwa ok. 6 godzin, a zawodnicy rozegrają sporo ciekawych i emocjonujących spotkań. Na turniejach które organizujemy nie brakuje zaciętej rywalizacji, a o końcowych wynikach często decydują detale lub dyspozycja dnia. Liczymy, że w Wałbrzych będzie podobnie, a nawet jeszcze lepiej. Po raz pierwszy, zaprosiliśmy do turnieju dwóch młodych, perspektywicznych zawodników. Pierwszy z nich, 14 letni Oskar zajął na turnieju w Świdnicy 4 miejsce, jednak był o włos gry w finale. Nie wytrzymał presji i ostatecznie zakończył rywalizację poza podium, jednak pożegnany został gromkimi brawami przez pozostałych zawodników turnieju. Jeszcze większą niespodziankę sprawił drugi z zaproszonych przez nas zawodników, niespełna 12 letni Michał, który w Dzierżoniowie musiał uznać wyższość jedynie zwycięzcy turnieju, ulegając jedną bramką. Obaj młodociani zawodnicy, zrobili na nas takie niesamowite wrażenie, że z chęcią zobaczymy ich w Wałbrzychu. Mamy nadzieję, że skorzystają z zaproszenia i pojawią się w Football Pubie.

Nam nie pozostaje nic innego, jak jeszcze raz zaprosić wszystkich FIFO-maniaków do zapisów do naszego turnieju. Pamiętajcie „I Turniej Almar-Sport FIAFA 20 Wałbrzych” już  22 marca, a liczba miejsc jest ograniczona. Zapraszamy na nasza stronę na Facebooku www.facebook.com/Esportdlakazdego tam znajdziecie wszystkie przydatne informacje.

Paweł Danielak

 

Wasze komentarze

piątek, 3.4.2020 17:56
poniedziałek, 30.3.2020 14:46
poniedziałek, 30.3.2020 13:02
środa, 25.3.2020 11:08
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SKUP AUT
SKUP AUT
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele