Górnik Boguszów Gorce zwycięża w pierwszym sparingu

wtorek, 30.1.2018 23:20 919 0

W ramach przygotowań do rundy wiosennej dolnośląskiej IV ligi, Górnik Boguszów-Gorce w Świebodzicach, pokonał zajmującą dziesiąte miejsce w wałbrzyskiej lidze okręgowej, drużynę Granitu Roztoka 2:0.

Mecz był rozgrywany systemem 3 x 30 minut. Pierwszą część meczu Górnik wygrał 1:0. Bramkę strzelił bezpośrednio z rzutu wolnego Jarek Pryk. W drugiej części bramki nie padły. Ostatnie pół godziny gry toczyło się pod dyktando zawodników Rafała Siczka. Górnik wygrywa trzecią tercję 1:0. Gola zdobył Rafał Grzelak.

Beniaminek IV ligi przez 90 minut prezentował się lepiej od rywala. Gospodarze nadawali ton gry wykorzystując dużą ilość podań i wymienność pozycji. Drużynie Górnika zabrakło tylko skuteczności,

Trener Rafał Siczek miał do dyspozycji 18-nastu zawodników. Wszyscy dostali szansę pokazania się na boisku.

Górnik Boguszów Gorce - Granit Roztoka 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) Pryk, Grzelak

Górnik: Marcin Jaskółowski, Jarosław Pryk, Wojciech Klimczak, Adrian Maliszewski, Marek Pryk, Rafał Grzelak, Ryszard Bejnarowicz, Dominik Woźniak, Jarosław Maliszewski, Wojciech Klimek, Patryk Ostrowski, Wojciech Choiński, Michał Stankiewicz, Patryk Pawlak oraz czterech zawodników testowanych.