komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

sobota, 4 kwietnia 2020

Izydora, Waclawa


Finał WOŚP w Jedlinie-Zdroju

poniedziałek, 13.1.2020 14:07 , komentarze: 0 , odsłony: 498
kategorie artykułu:

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jedlinie-Zdroju został zorganizowany w hali uzdrowiskowo-spacerowej.
Hasło 28. Finału WOŚP brzmiało: "Wiatr w żagle". W tym roku Orkiestra zbierała środki na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej. Oprócz zbiórek do puszek kwestarskich, prowadzonych przez wolontariuszy, możliwe było też wsparcie Orkiestry podczas Finału w hali uzdrowiskowo-spacerowej poprzez zakup różnego rodzaju przedmiotów: biżuterii, rękodzieła artystycznego, porcelany, ozdób i zabawek, oraz wzięcie udziału w licytacjach. 
Wśród przedmiotów przekazanych na licytację znalazły się między innymi vouchery na różnego rodzaju usługi i zabiegi, wycieczki zagraniczne, wysokiej klasy kosmetyki, pióro Burmistrza Jedliny-Zdroju Leszka Orpla i piłka do siatkówki Reprezentacji Polski z Mistrzostw Świata w 2018 roku. 
28. Finał WOŚP to również koncerty. W tym roku w Jedlinie-Zdroju zagrały zespoły SILENTlive, Grzybek BAND i Paranoja Hotel. Był występ dzieci i młodzieży z jedlińskiego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Nie zabrakło też innych atrakcji. Był słodki poczęstunek, pomiary ciśnienia krwi, a także gry i zabawy, nie tylko dla najmłodszych.
Zakończeniem 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy było efektowne "Światełko do Nieba".

źródło: UM Jedlina-Zdrój

 

Wasze komentarze

wczoraj, 20 godz temu
52
wczoraj, 20 godz temu
piątek, 3.4.2020 11:38
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SKUP AUT
SKUP AUT
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele