komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

środa, 17 lipca 2019

Anety, Bogdana

Festyn Rodzin Policyjnych w Dziećmorowicach

wtorek, 4.6.2019 09:08 , komentarze: 0 , odsłony: 284
kategorie artykułu:

Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Wałbrzychu zorganizował w minioną sobotę w Dziećmorowicach w ramach Dnia Dziecka Festyn Rodzin Policyjnych. Najmłodsi, ale także i dorośli, mieli okazję miło spędzić czas biorąc udział w różnego rodzaju grach i zabawach.

Do dyspozycji uczestników przygotowana została strzelnica. Każdy pod okiem profesjonalistów mógł oddać strzał z wiatrówki oraz łuku. Imprezę wsparli także strażacy z Wałbrzycha i Dziećmorowic, wałbrzysko-kłodzka grupa GOPR oraz wałbrzyski oddział Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, a także policjanci z Legnicy.

Dla dzieci i młodzieży organizatorzy przygotowali szereg atrakcji muzycznych, zabawy oraz konkursy z nagrodami, które osobiście wręczał Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu kom. Krzysztof Lewandowski.
Najmłodszym czas umilała maskotka policyjna Komisarz Lew. Podczas tegorocznego festynu pogoda dopisała, dlatego bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się także dmuchany zamek oraz zjeżdżalnia.
Wszyscy dorośli mieli okazję zmierzyć się w konkurencji „Strongman”. Z okazji zbliżającego się Święta Policji wśród uczestników rozlosowane zostały wczasy na Lazurowym Wybrzeżu we Francji. Udział w imprezie wzięło blisko 300 osób.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 2 godz temu
dzisiaj, 2 godz temu
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
SKUP AUT
SKUP AUT
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE