komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

piątek, 20 września 2019

Filipiny, Eustachego

EKO- Piknik rodzinny

środa, 11.9.2019 08:40 , komentarze: 0 , odsłony: 172
kategorie artykułu:

Serdecznie zapraszamy na pierwszy, rodzinny EKO-Piknik połączony z EKO-Jarmarkiem w Szczawnie-Zdroju. W sobotę, 21 września, w godz. 12:00-17:00 w Parku Zdrojowym będziemy się nie tylko bawić, ale przede wszystkim uczyć dobrych nawyków związanych z ochroną środowiska. W programie m. in. nauka prawidłowej segregacji odpadów, wspólne zdobienie domków dla owadów zapylających – gmina Szczawno-Zdrój uzyskała tytuł Gminy Przyjaznej Pszczołom; konkursy i warsztaty recyklingu. Dzieci będą mogły także spotkać się z pszczelarzem i zobaczyć jak wygląda ul od środka. Dla uczestników pikniku będziemy mieli niespodzianki: rozdajemy torebki z nasionami roślin miododajnych, a także ekologiczne torby na zakupy, uszyte przez naszych wspaniałych seniorów z materiałów z odzysku!

Do tego dmuchańce, bańki mydlane i malowanie buziek oraz mega gry i Angry Birds – wszystkie atrakcje bezpłatne.
W Parku Zdrojowym będzie można także zaopatrzyć się w zdrowe produkty i wyroby rękodzielnicze, na naszym EKO-Jarmarku – jak zawsze kupicie tu pyszne miody, sery, ceramikę, biżuterię, będzie także stoisko z dekoracjami z recyklingu.
I to nie koniec atrakcji, w bo Hali Spacerowej odbywać się będą w tym czasie Okręgowe Dni Działkowca – gościć będziemy działkowców z całego okręgu wałbrzyskiego, nie zabraknie występów artystycznych i prezentacji najpiękniejszych ogrodów.
Serdecznie zapraszamy w imieniu Burmistrza Szczawna-Zdroju Marka Fedoruka. 

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 11 godz temu
czwartek, 19.9.2019 14:54
czwartek, 19.9.2019 10:16
czwartek, 19.9.2019 09:50
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
SKUP AUT
SKUP AUT
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele