komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

poniedziałek, 24 czerwca 2019

Jana, Danuty

Dzielnicowy na II Kolacji Sąsiedzkiej

czwartek, 23.5.2019 09:29 , komentarze: 0
kategorie artykułu:

W minioną sobotę, 18 maja dzielnicowy z Komisariatu Policji V w Wałbrzychu wziął udział w zorganizowanej na skwerze pomiędzy ul. Prusa, a Różaną w Szczawnie-Zdrój II Kolacji Sąsiedzkiej. W festynie rodzinnym wzięło udział kilkadziesiąt osób w różnym wieku.

Zainaugurowany w zeszłym roku przez stowarzyszenie „Kocham Szczawno-Zdrój” cykl „kolacji sąsiedzkich” jest okazją dla mieszkańców tej miejscowości na integrację, dobrą zabawę oraz rozmowy m.in. o bezpieczeństwie. W tym roku udział w przedsięwzięciu na zaproszenie organizatorów wziął także jeden z dzielnicowych Komisariatu Policji V w Wałbrzychu.
To właśnie w ten sposób funkcjonariusze są w stanie dotrzeć bezpośrednio do większej ilości osób i poznać zagrożenia z jakimi boryka się lokalna społeczność. Na skwerze pomiędzy ul. Prusa, a Różaną st. asp. Adam Kłosiński podpowiedział mieszkańcom, w jaki sposób mogą zgłaszać swoje problemy. Mowa była między innymi o Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, a także o aplikacji Moja Komenda, gdzie znajdują się adresy wszystkich jednostek Policji oraz telefony kontaktowe do policjantów. Dzielnicowy piątego komisariatu przybliżył także wszystkim zainteresowanym osobom, czym jest służba w Policji i dlaczego warto wybrać akurat ten zawód.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

Mati Autogaz
Mati Autogaz
SKUP AUT
SKUP AUT
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE