Dwóch sprawców pobicia zatrzymanych

czwartek, 25.5.2023 11:38 183 1

W wyniku realizacji zebranych w sprawie informacji, wałbrzyscy policjanci pierwszego komisariatu zatrzymali dwóch 24-letnich wałbrzyszan. To właśnie ci młodzi mężczyźni w miniony poniedziałek pobili 26-letniego mieszkańca naszego miasta. Funkcjonariusze ustalili, że jeden z podejrzanych spotykał się wcześniej z obecną partnerką pokrzywdzonego i nie podobało mu się to, że jest ona teraz z kimś innym. O losie obu agresorów zadecyduje sąd.

Do zgłoszenia doszło w miniony poniedziałek około godziny 22:30. Pokrzywdzony poinformował policjantów, że chwilę wcześniej został zaatakowany przez dwóch mężczyzn przy ul. Grodzkiej w Wałbrzychu. Jeden ze sprawców przydusił go, a drugi kopał nogam po całym ciele. Ostatecznie obaj wsiedli do samochodu i odjechali w nieznanym kierunku. Na szczęście w wyniku tego pobicia wałbrzyszanin nie doznał poważnych obrażeń ciała.

Podjęte przez funkcjonariuszy pierwszego komisariatu działania, doprowadziły ostatecznie do zatrzymania obu podejrzanych. Pierwszy z 24-latków wpadł w ręce mundurowych następnego dnia wieczorem przy ul. Reja w Wałbrzychu. Drugi mężczyzna trafił w ręce policjantów 24 maja wieczorem na terenie Szczawna-Zdroju.

Młodzi wałbrzyszanie podczas czynności procesowych przyznali się do popełnionego czynu. Za udział w pobiciu 24-latkowie mogą teraz trafić za kraty więzienia na 3 lata.

źródło: KMP w Wałbrzychu

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

maxx piątek, 26.05.2023 14:58
trzeba być debilem żeby bić za dziewczynę