Dwóch mężczyzn zatrzymanych z narkotykami

piątek, 15.10.2021 11:34 206 0

Policjanci ogniwa wywiadowczego wałbrzyskiej komendy tylko podczas jednej wieczornej służb zatrzymali w różnych częściach miasta dwóch mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Podejrzani za popełnione przestępstwa odpowiedzą teraz przed sądem.

W środę około godziny 17:00 funkcjonariuszy zainteresował idący ul. Andersa w Wałbrzychu mężczyzna. Mundurowi podejrzewali, że może ukrywać narkotyki, co potwierdziło się podczas wykonywanych czynności. 28-latek miał przy sobie woreczek z substancją psychotropową w postaci metamfetaminy.

Około godziny 22:00 inni policjanci tego samego pionu patrolowali natomiast dzielnicę Podgórze. W jednej z bram budynku przy ul. Niepodległości zauważyli 36-latka, który na ich widok zaczął dziwnie się zachowywać. Okazało się, że wałbrzyszanin ukrył w lewej nogawce spodni woreczek z narkotykami. Tym razem były to środki odurzające w postaci marihuany.

Obaj podejrzani w trakcie czynności procesowych przyznali się do zarzucanych im czynów i złożyli wyjaśnienia. Wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyznom grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 3.

źródło: KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)