Dwie kolejne osoby odpowiedzą za kradzieże sklepowe. 32-latek ukradł kosmetyki, a 48-latek artykuły spożywcze

piątek, 8.9.2023 16:44 451 0

Dwóch złodziei, tym razem uchwyconych przez czujnych pracowników ochrony dwóch różnych obiektów handlowych, zostało ostatecznie zatrzymanych w środę i czwartek przez wałbrzyskich policjantów. 32-latek odpowie za kradzieże kosmetyków, a 48-latek za kradzieże różnego rodzaju artykułów spożywczych i przemysłowych. Za popełnione przestępstwa obu sprawcom grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W środę, 6 września po godzinie 18:00 dzielnicowi pierwszego komisariatu otrzymali informację o ujęciu przez pracowników ochrony placówki handlowej przy ul. Wieniawskiego w Wałbrzychu 32-latka, który dokonał kradzieży kosmetyków na kwotę blisko 520 złotych. Zaalarmowani o zdarzeniu funkcjonariusze przyjechali na miejsce zgłoszenia i zatrzymali wałbrzyszanina. Mężczyzna w trakcie czynności procesowych przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu i złożył wyjaśnienia.

W czwartek, 7 września przed godziną 19:00 funkcjonariusze prewencji pierwszego komisariatu otrzymali informację, że w placówce handlowej przy ul. Palisadowej w Wałbrzychu pracownicy ochrony ujęli na kradzieży artykułów spożywczych na kwotę 300 złotych 48-letniego mężczyznę. Mundurowi odwiedzili więc Podzamcze i zatrzymali mieszkańca naszego miasta. Ustalili jednak, że wałbrzyszanin kilka dni wcześniej wykradał już różnego rodzaju artykuły spożywcze i przemysłowe w tym samym miejscu, a straty oszacowane zostały łącznie na kwotę ponad 1050. złotych. 48-latek odpowie więc teraz za kradzieże w krótkich odstępach czasu.

KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)