Bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców online i stacjonarne - czerwiec

poniedziałek, 10.6.2024 10:17 142 0

Rozpoczynasz działalność gospodarczą i nie jesteś pewny, jakie są twoje obowiązki wobec ZUS? Chcesz wiedzieć jak skontrolować pracownika na „chorobowym”?  A może wysyłasz pracowników do pracy za granicę i chcesz się dowiedzieć, jakie są przepisy dotyczące ubezpieczeń społecznych? Tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się podczas bezpłatnych szkoleń przygotowanych przez ZUS. 

- Osoby, które rozpoczynają dopiero działalność gospodarczą często nie mają pojęcia, jak zgłosić samego siebie do ubezpieczeń społecznych a potem swoich pracowników, więc tym razem spotkania z naszymi ekspertami zostały przygotowane właśnie dla nich – mówi Iwona Kowalska-Matis regionalny rzecznik prasowy ZUS na Dolnym Śląsku. – Z naszych obserwacji wynika, że najwięcej problemów z poprawną interpretacją przepisów mają przedsiębiorcy delegujący swoich pracowników za granicę, stąd też jedno z naszych szkoleń jest poświęcone temu tematowi – dodaje Kowalska-Matis.

 

Szkolenia zostały przygotowane w ramach Dnia Przedsiębiorcy.

Na szkolenia obowiązują zapisy. 

Według rzeczniczki, wystarczy kliknąć w link żeby zgłosić swoje uczestnictwo w szkoleniu. Wszystkie szkolenia są bezpłatne. 

  1.       e-szkolenie - Rozpoczęcie prowadzenia działalności gospodarczej, dokumentacja ubezpieczeniowa - ZUS
  2.       e-szkolenie - Zbiegi tytułów do ubezpieczenia. Działalność gospodarcza plus inne tytuły - ZUS
  3.       e-szkolenie - obsługa e-Płatnika na PUE ZUS - ZUS
  4.       e-szkolenie - Kontrola prawidłowości wykorzystania zwolnień lekarskich - ZUS
  5.       szkolenie stacjonarne - Zasady ustalania właściwego ustawodawstwa dla pracowników i osób prowadzących działalność poza granicami Polski - ZUS

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek