W ręce wałbrzyskich policjantów wpadł poszukiwany 45-latek

czwartek, 16.5.2024 12:27 284 0

14 maja wieczorem policjanci pionu prewencji z drugiego komisariatu, realizując zebrane w sprawie informacje, zatrzymali na Sobięcinie 45-letniego wałbrzyszanina, który był poszukiwany celem osadzenia w zakładzie karnym. Mężczyzna teraz najbliższe 2,5 roku spędzi w więzieniu.

14 maja po godzinie 19:00 funkcjonariusze udali się na Sobięcin, gdzie według ich informacji na teren galerii handlowej miał przyjechać poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości 45-latek. Kiedy mężczyzna wysiadał z pojazdu, mundurowi wylegitymowali go. W trakcie czynności szybko potwierdziło się, że to właśnie wytypowany przez funkcjonariuszy wałbrzyszanin, który na podstawie wyroku Sądu Rejonowego w Kłodzka z 2024 roku został skazany na 2,5 roku więzienia za wcześniejsze kradzieże oraz kradzieże z włamaniami.

45-latek nocą odwiedził jedną z cel w wałbrzyskiej komendzie, a dzisaj o poranku został przewieziony do Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd trafi następnie do jednego z zakładów karnych na terenie naszego kraju.

źródło: KMp w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek