Swoją złość wyładował na drzwiach wejściowych do lombardu

piątek, 16.2.2024 11:23 393 0

Policjanci z Komisariatu Policji II w Wałbrzychu zatrzymali mężczyznę, który swoją złość wyładował na drzwiach wejściowych do lombardu mającego swoją siedzibę w centrum naszego miasta. Za zniszczenie mienia mieszkańcowi powiatu wałbrzyskiego grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

42-letni mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego nie uniknie odpowiedzialności za zniszczenia jakiego dopuścił się 15 stycznia br. w placówce handlowej przy ul. Wajdy w Wałbrzychu. W ten dzień mężczyzna chciał złożyć reklamację na wcześniej zakupiony towar. Sprzedawca uznał jednak, że roszczenia klienta są bezpodstawne. Wtedy zdenerwowany mężczyzna wychodząc kopnął w drzwi wejściowe do lokalu, na tyle mocno, że wybił w nich szybę oraz zniszczył naklejaną na niej reklamę. Straty poniesione w wyniku jego działania wyniosły ponad 2,5 tys. złotych.

Sprawą natychmiast zajęli się policjanci z drugiego komisariatu. W wyniku uzyskanych informacji w dniu wczorajszym w jednym z mieszkań przy ul. Daszyńskiego w Wałbrzychu zatrzymali 42-latka.

Na postawie zebranego materiału dowodowego, mężczyzna usłyszał już zarzut zniszczenia mienia, do którego się przyznał. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grozi mu do 5 lat pozbawiania wolności.

źródło: KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek