24-latek stanie przed sądem za kradzież sklepową

środa, 27.9.2023 12:04 554 0

Realizując informacje własne policjanci pionu kryminalnego pierwszego komisariatu zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który w drugiej połowie lipca tego roku w jednej z drogerii na terenie Wałbrzycha dokonał kradzieży sklepowej, gdzie łączna wartość strat oszacowana została na kwotę ponad 1,1 tys. złotych. Wałbrzyszanin stanie teraz przed sądem. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Do zdarzenia doszło 21 lipca tego roku w jednym ze sklepów przy ul. Broniewskiego w Wałbrzychu. Nieznany wtedy mężczyzna wyniósł z terenu sklepu szczoteczki elektryczne nie płacąc za nie. Straty wycenione zostały na łączną kwotę 1125 złotych.

Poinformowani o przestępstwie funkcjonariusze kryminalni pierwszego komisariatu podczas pracy operacyjnej ustalili, kto jest odpowiedzialny za tą kradzież i ostatecznie zatrzymali 24-latka w miniony piątek na terenie Szczawna-Zdroju. Podejrzany podczas czynności procesowych przyznał się do popełnionego czynu i złożył wyjaśnienia. Teraz za kratami więzienia może spędzić nawet 5 lat.

źródło: KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek