34-latek z amfetaminą zatrzymany

środa, 23.11.2022 10:12 0

Policjanci ogniwa wywiadowców wałbrzyskiej komendy zatrzymali wczoraj wieczorem 34-letniego mieszkańca naszego miasta, który posiadał przy sobie środki psychotropowe w postaci amfetaminy. Mężczyzna po nocy spędzonej w policyjnym areszcie dzisiaj usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

21 listopada około godziny 20.00 funkcjonariusze z wałbrzyskiej komendy, patrolując rejon Podgórza i Glinika Starego, zauważyli wysiadającego z autobusu znanego im osobiście 34-letniego mężczyznę i postanowili sprawdzić, czy nie posiada on narkotyków. W trakcie legitymowania wałbrzyszanin zachowywał się bardzo nerwowo, co dodatkowo wzbudziło podejrzenia mundurowych.

Podczas kontroli osobistej, w plecaku należącym do mężczyzny policjanci ujawnili woreczek z białym proszkiem. Policyjny tester u technika kryminalistyki potwierdził, iż jest to substancja psychotropowa w postaci amfetaminy, z której można było wykonać blisko 80 porcji handlowych tego narkotyku.


34-latek dzisiaj usłyszał zarzut i stanie teraz przed sądem. Zgodnie z obowiązującymi przepisami za posiadanie środków psychotropowych mężczyzna może trafić za kraty więzienia na 3 lata.

KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek