Kolarskie Święto w Jaczkowie

wtorek, 26.7.2022 10:36 293 0

Jeśli chcesz spędzić czas aktywnie stając w szranki na jednośladzie albo pokibicować obserwując sportowe emocje, wspaniałe zmagania w duchu fair-play, spektakularne zwycięstwa i porażki, które motywują do dalszych treningów nie może Cię zabraknąć 7 sierpnia br. w Jaczkowie (gmina Czarny Bór).

Stało się już tradycją, że pierwsza niedziela sierpnia to kolarskie zmagania na szosie. Wyścig wpisany jest do kalendarza Dolnośląskiego Związku Kolarskiego, ale Jaczków czeka również na amatorów, którzy chcą spróbować swoich sił. Zawodnicy będą rywalizować na trasach o Puchar Wójta Gminy Czarny Bór w ramach XVII Festynu Sportu pod hasłem: „Szukamy Następców Naszych Olimpijczyków”.

Oficjalne rozpoczęcie imprezy zaplanowano na godz. 11.30. Start – jak zawsze – przy świetlicy wiejskiej (Jaczków 15a).  Start pierwszych zawodników o godz. 11:45. 

Współzawodnictwo będzie się toczyć w kilku kategoriach wiekowych:

  •         I grupa roczniki 2016 i młodsi
  •         II grupa roczniki 2015, 2014
  •         III grupa roczniki 2013, 2012 rowery górskie, składaki.
  •         Żaki/Żakliny
  •         Młodzik/Młodziczka
  •         Junior/Juniorka
  •         Masters/Amator

Zgłoszenia zawodników i zawodniczek na adres mailowy: katarzyna.bernas@ck.czarny-bor.pl do dnia 3.08.2022 r. do godz. 14:00 oraz w uzasadnionych przypadkach za zgodą Organizatora i Sędziego Głównego w dniu zawodów w biurze zawodów w godzinach przeznaczonych na weryfikację zawodników.

Organizatorzy imprezy:

OSP Jaczków,
Gmina Czarny Bór,
Sołectwo Jaczków,
Biblioteka + Centrum Kultury w Czarnym Borze

 

Więcej informacji można uzyskać u w Bibliotece +Centrum Kultury w Czarnym Borze pod nr tel. 74 84 50 242, regulamin zawodów do pobrania na stronach: https://ck.czarny-bor.pl/, https://www.czarny-bor.pl/, https://dzkol.pl/dokumenty/?orderby=title&order=desc

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek