Turniej o Puchar Burmistrza Mieroszowa

poniedziałek, 22.11.2021 13:18 642 0

20 listopada w Mieroszowie odbył się Turniej o Puchar Burmistrza Mieroszowa. W zawodach brało udział 8 drużyny, które zostały podzielone na dwie grupy. W grupie A występowały Diament Wałbrzych, SPN 9 ,Futgol Czarny Bór, APMireroszów a w grupie B GNM Wałbrzych, Victoria Świebodzice, UKS Baszta Wałbrzych, ASKrzeszów.
Po rozegraniu sześciu meczy metodom ,,każdy z każdym " w poszczególnych grupach wyłonione zostały miejsca drużyn w obu grupach. Po fazie grupowej rozpoczęły sie rozgrywki w fazie finałowej, w której obowiązywała metoda pucharowa. Największe emocje wzbudziły mecze, które zakończyły się remisem, a musiały wyłonić zwycięzcę. Zgodnie z regulaminem zarządzono po trzy rzuty karne, a w meczu Futgol Czarny Bór-Baszta Wałbrzych potrzebne były dwie dodatkowe kolejki, aby wyłonić zwycięzcę. Do finału dotarły Victoria Świebodzice i Górnik Nowe Miasto Wałbrzych, w którym drużyna z Nowego Miasta zwyciężyła 4:1. Chwilę wcześniej został rozegrany mecz o trzecie miejsce. Diament Wałbrzych, w składzie którego wystąpiły dwie dziewczynki, pokonał po zaciętym meczu 3:3 i karnych 3:2 SPN 9

Każdy uczestnik Turnieju otrzymał pamiątkowy medal, a drużyny zajmujące miejsce 1,2,3 - puchary. Wyłoniono również najlepszego bramkarza, strzelca oraz zawodnika Turnieju:
I Górnik Nowe Miasta
II Victoria Świebodzice
III Diament Wałbrzych
Najlepszy Bramkarz Sebastian Schabowski Victoria Świebodzice
Najlepszy Strzelec Tymon Szuplewski Diament Wałbrzych
Najlepszy Zawodnik Dominik Wysocki SPN 9 Wałbrzych
Wyróżnienie Julia Wiśniewska i Ania Urbańska Diament Wałbrzych

Wszystkim zawodnikom gratulujemy!

źródło: FB Akademia Piłkarska Mieroszów

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek