Dizajn miejsc codziennych

piątek, 8.10.2021 11:54 995 0

Dobry dizajn jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy go dostrzec i umiejętnie zaadaptować do własnych potrzeb. 

Aleksandra Koperda wprowadzi cię do świata dizajnu. Przez dziurkę od klucza podejrzysz, jak mieszkają mistrzowie projektowania przestrzeni, poznasz ponadczasowe modele mebli określane mianem klasyki i wiodące trendy oraz otrzymasz wskazówki, jak łączyć na pozór zwykłe przedmioty z wyrafinowanymi drobiazgami. 

Wraz z autorką odwiedzisz między innymi gdańskie mieszkanie Kuby, znajdujące się w kamienicy z 1900 roku, piękną krakowską willę z 1924 roku, którą od A do Z wyremontowali Monika i Grzegorz, 80-letni dom w Beskidzie Wyspowym należący do Kasi i Mariusza, a jak również warszawską modernistyczną kamienicę z 1937 roku, w której mieszkają Marta i Bartłomiej z dzieciakami.

Ponadto autorka zabierze Cię do wyjątkowego sklepu Holy Mary, studia tatuażu Pain Ting a także opowie nieco o historii dizajnu oraz projektantach i miejscach, które warto odwiedzić. 

Aleksandra Koperda – animatorka kultury, od wielu lat zafascynowana dizajnem, architekturą i sztuką. Od 2016 roku prowadzi „Hygge Blog”, gdzie opowiada o inspirujących ludziach – projektantach, dizajnerach, artystach, rzemieślnikach – i o wnętrzach, w których żyją. 

Premiera książki Dizajn miejsc codziennych już 10 listopada!

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek