komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

środa, 22 maja 2019

Heleny, Wieslawy

Ukrywał narkotyki w mieszkaniu oraz w garażu. Odpowie też za handel nimi

piątek, 12.4.2019 09:47 , komentarze: 0 , odsłony: 209
kategorie artykułu:

Znaczną ilość narkotyków w postaci amfetaminy, kryształków MDMA i marihuany ujawnili i zabezpieczyli w mieszkaniu oraz garażu w dzielnicy Biały Kamień policjanci kryminalni wałbrzyskiej komendy. Funkcjonariusze realizując informację własną we wtorek po południu zatrzymali do prowadzonej sprawy 31-letniego mieszkańca Wałbrzycha.

Wałbrzyszanin w miejscu zamieszkania przechowywał środki psychotropowe w postaci amfetaminy i MDMA, z których można było przygotować łącznie ponad 450 porcji handlowych tych narkotyków, a także mniejsze ilości substancji odurzającej w postaci marihuany. Woreczki oraz zawiniątka z amfetaminą i marihuaną mężczyzna ukrywał w domu, natomiast kryształki MDMA w przydomowym garażu. Policjanci w trakcie przeszukania pomieszczeń zabezpieczyli także gotówkę w łącznej sumie blisko 10 tysięcy złotych.

W trakcie czynności procesowych policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu ustalili dodatkowo, że podejrzany wielokrotnie w ostatnim czasie sprzedawał narkotyki innym osobom. W związku z tym prokurator Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu zastosował w stosunku do wałbrzyszanina środki zapobiegawcze w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenia majątkowego w kwocie 2 tysięcy złotych.

Mężczyzna stanie teraz przed sądem. Za posiadanie znaczniej ilości narkotyków oraz za handel nimi wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 
Nowy wątek


Wasze komentarze


wczoraj, 18 godz temu
wczoraj, 19 godz temu
wczoraj, 19 godz temu
poniedziałek, 20.5.2019 16:41
2
poniedziałek, 20.5.2019 11:03
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE