komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

niedziela, 29 marca 2020

Wiktoryna, Helmuta


CZEŚĆ JAK CZAPKA!

czwartek, 19.11.2015 14:46 , komentarze: 0 , odsłony: 916
kategorie artykułu:

Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” szuka wszelkich sposobów na to, by pomagać dzieciom. Dlatego 19 listopada rozpoczęła akcję „Cześć jak czapka”. Fundacja chce nie tylko zebrać pieniądze na rzecz swoich podopiecznych, ale po prostu pokazać maluchom, że ciepło o nich myśli. „Zaczapkowany portal” ma zachęcić wszystkich do okazania solidarności z dziećmi, które toczą najcięższą walkę w swoim życiu. 

Założenie jest takie: każdy, kto wyśle swoje zdjęcie i wpłaci dowolną kwotę na konto Fundacji, będzie mógł znaleźć swoje zdjęcie na „zaczapkowanym” portalu. W ten sposób dołączy do najbardziej empatycznych ludzi tej jesieni.  

Żeby pokazać maluchom, że ciepło o nich myślimy, wystarczy zrobić trzy proste kroki na stronie http://czescjakczapka.naratunek.org/:

KROK PIERWSZY: należy przesłać swoje zdjęcie w jesiennej czapce

KROK DRUGI: wpłacić pieniądze na konto Fundacji: 15, 30, 50 zł lub inną, którą darczyńca uzna za stosowną.  

KROK TRZECI: Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, zdjęcie zostanie umieszczone na najbardziej zaczapkowanym portalu tej jesieni!

 

POKAŻMY DZIECIOM CHORYM NA RAKA, ŻE CIEPŁO O NICH MYŚLIMY! 

Ambasadorką akcji są m.in. Martyna Wojciechowska, aktor Artur Barciś, prof. Jan Miodek i olimpijczyk Paweł Rańda.   

Wszystkie środki zebrane podczas akcji „Cześć jak czapka” przeznaczone zostaną na potrzeby małych Podopiecznych Fundacji. Dzięki nim będzie można kupić drogie leki i sfinansować rehabilitację dzieci, które jej potrzebują. 

***

Fundacja „Na ratunek dzieciom z choroba nowotworową” od niemal 25 lat wspiera małych pacjentów wrocławskiej Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej, którzy przyjeżdżają na leczenie do Wrocławia z całego kraju. Klinika jest największym ośrodkiem przeszczepowym w Polsce. Lekarze i pielęgniarki ratują tam każdego roku 2000 małych pacjentów. W tej pracy pomaga im Fundacja, która finansuje kosztowne leki i rehabilitację, kupuje sprzęt medyczny oraz wspiera badania naukowe. Z inicjatywy Fundacji we Wrocławiu został też wybudowany Przylądek Nadziei, najnowocześniejszy w Polsce szpital dla dzieci chorych na raka. 

źródło: materiały prasowe

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 23.3.2020 10:39
poniedziałek, 23.3.2020 09:25
poniedziałek, 16.3.2020 15:58
poniedziałek, 16.3.2020 09:41
wtorek, 10.3.2020 11:08
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SKUP AUT
SKUP AUT
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki