komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

środa, 16 października 2019

Gawla, Ambrozego

Czas na zgłaszanie kandydatów minął. Kto powalczy o Sejm i Senat?

czwartek, 5.9.2019 14:34 , komentarze: 0 , odsłony: 398
kategorie artykułu:

Wybory 2019. Koalicja Obywatelska PO+.N+IPL +Zieloni, Konfederacja Wolność i Niepodległość, PiS, PSL i Sojusz Lewicy Demokratycznej - komitety tych pięciu ugrupowań będą mogły wystawić swoich kandydatów w całej Polsce. 

Kto powalczy o mandat w Sejmie i Senacie z okręgu wałbrzyskiego? [DO ZDOBYCIA 8 MANDATÓW]

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. SIEMONIAK Tomasz 
2. MRZYGŁOCKA Izabela Katarzyna
3. WIELICHOWSKA Monika
4. SZUSZWALAK Tomasz Daniel
5. MITRASZEWSKI Tomasz Łukasz
6. ŚWIŁO Teresa
7. GLAPIŃSKI Rafał Mariusz
8. INGLOT Andrzej Ryszard
9. ROSIAK Mateusz
10. ONYŚKÓW Paweł
11. SZCZYGIEŁ Zbigniew
12. ŚWIERCZYŃSKI Jędrzej Maciej
13. BEŚLERZEWSKA Małgorzata Urszula
14. IWANCZ Jacek Julian
15. BEN AMARA Joanna Maria
16. TUMIDALSKA Marta Magdalena

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. ŁAMBUCKI Roman
2. MICHALIK Karol
3. DANIELAK Damian Marcin
4. KRYSTYNIAK Krzysztof Adam
5. PRZEŚLICA-MARTYNOWSKA Anna Agnieszka
6. SUSŁOWSKA Krystyna Maria
7. WIELICZKO Angelika Agnieszka
8. SZACHNIEWICZ Przemysław Mateusz
9. OLEKSY-SARYSZ Marzena Emilia
10. ŁOSIAK Kamil Sebastian
11. GOMÓŁKA Damian Rafał
12. LUDKOWSKI Piotr
13. NOWAK Katarzyna
14. MORKA Andrzej
15. OKARMUS Ewa Jadwiga
16. POKRYWKA Stanisław

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. GANCARZ Paweł Jarosław
2. KOŁT Józef
3. KWIATKOWSKA Ewa Daniela
4. KUCZEK Magdalena Dorota
5. RUDNICKI Jarosław Jerzy
6. BONIECKA Joanna Bogna
7. SOKOŁOWSKA Maria
8. DZIENDZIEL Wacław Alojzy
9. MAZUR Paweł Mariusz
10. UBIK Jarosław Marian
11. WIERZBICKA-BARA Danuta Maria
12. KOWALSKA Sylwia Edyta
13. KARCH Izabela Maria
14. SULIKOWSKA Natalia Weronika
15. KYCIA Radosław
16. LONGAWA Stanisław Tadeusz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. DWORCZYK Michał Paweł
2. ZYSKA Ireneusz
3. MURDZEK Wojciech Piotr
4. BADORA Maciej Adam
5. GWÓŹDŹ Marcin Piotr
6. BIELAWSKA Zuzanna
7. SURMA Renata Lucyna
8. MUCHA Beata Maria
9. DEC Jerzy Grzegorz
10. WĘGŁOWSKI Jarosław
11. SZPYTMA Bogusław Krzysztof
12. GREINER Małgorzata Joanna
13. TARNACKI Marek
14. SZYDŁOWSKA Ewelina Agnieszka
15. WIERZBICKA Renata Teresa
16. GRZEGORZEWICZ Grzegorz Sławomir

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. DYDUCH Marek
2. KOTARBA Mariusz
3. LECH Kornelia Joanna
4. ŁĄCKI Adam Edward
5. MUSIAŁEK Małgorzata Aleksandra
6. ZALEŃSKI Wiktor Piotr
7. CHOJNACKA Cecylia Agnieszka
8. WOLAK Tomasz Paweł
9. CHUĆ Renata
10. SŁABICKA Jolanta Izabela
11. HABIERA-GÓRSKA Agnieszka Beata
12. HÜPNER Dominik
13. CZAJKOWSKI Robert Aleksy
14. SOŁTYSIK Janusz Tomasz
15. ZABORONEK Maciej Grzegorz
16. STABROWSKA Anna Ewa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

1. SZPUR Anatol Kazimierz
2. GOLAK Julian Kazimierz
3. MICHAŃCIO Iwona Kornela
4. SZYMKIEWICZ Robert Artur
5. LESZCZYŃSKA Marzanna Irena
6. GABRIEL Katarzyna Joanna
7. IGNOR Agnieszka Joanna
8. HAŁACZKIEWICZ Sebastian
9. BIELAWSKA Sylwia Małgorzata
10. ŚWITOŃ-PAWLICKA Grażyna Izabela
11. KOWALONEK Krystyna Wanda
12. LATUSZEK Wojciech
13. TUTKA Ewa Lucyna
14. CHOJNACKA Joanna Agata
15. ŁATA Artur Sławomir
16. ŁUCZKO Grzegorz Jakub


LISTY DO SENATU

1. KOŁACZ-LESZCZYŃSKA Agnieszka Maria: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

2. LUBIŃSKI Mirosław Aleksander: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA LUBIŃSKIEGO

3. ZIELIŃSKI Kamil Krzysztof: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 14.10.2019 13:38
poniedziałek, 14.10.2019 09:26
poniedziałek, 7.10.2019 11:10
poniedziałek, 9.9.2019 11:48
wtorek, 3.9.2019 09:53
poniedziałek, 2.9.2019 08:57
wtorek, 30.7.2019 08:15
SKUP AUT
SKUP AUT
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele