Czas na Książki: Festiwal Literatury Kobiecej "Pióro i Pazur" [wideo]

poniedziałek, 13.10.2014 12:08 3237 0

Co roku w Siedlcach odbywa się wyjątkowe spotkanie pisarek i czytelników.  Festiwal Literatury Kobiecej "Pióro i Pazur" ma udowadniać, że dobra literatura kobieca zasługuje na recenzje, uznanie i nagrody literackie. W festiwalowym konkursie mają szansę odnieść sukces nie tylko znane nazwiska, ale także pisarki, na promocję których wydawnictwa nie wydają pieniędzy.  O ich sukcesie w dużym stopniu decydują same czytelniczki.

Festiwal Literatury Kobiecej, jak zapewniają organizatorzy to święto czytelniczek, które sięgają po książki poprawiające im nastrój, wywołujące emocje i poruszające serca.

W tym roku Festiwal odwiedziła blogerka, recenzentka, mieszkanka powiatu ząbkowickiego Sylwia Winnik, która na swoim funpage’u Czas na książki zamieściła wideo relację z tego  wydarzenia:

W ten magiczny weekend rozmawiano tylko o literaturze kobiecej. O fabułach książek, okładkach, tytułach, bohaterkach barwnych i zaskakujących. Znajdziecie tu, drodzy słuchacze, relacje z tego wydarzenia, ale także wywiady... z Olgą Rudnicką, Agnieszką Walczak-Chojecką, Mariolą Zaczyńską i wiele więcej. Zapraszam - zachęca Syliwa Winnik.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)