komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

sobota, 19 października 2019

Ziemowita, Jana

Chciał ukraść czapkę, ale ukradł telefony

poniedziałek, 16.9.2019 09:05 , komentarze: 0 , odsłony: 123
kategorie artykułu:

W minioną środę policjanci prewencji wałbrzyskiej komendy wezwani zostali do jednego ze sklepów przy ul. 1 maja w Wałbrzychu, gdzie 21-latek miał dokonać umyślnego zniszczenia towaru o wartości kilkudziesięciu złotych. W toku wykonanych na miejscu czynności funkcjonariusze ustalili, że młody mężczyzna dokonał jednak przestępstwa, gdyż w kieszeni spodni posiadał skradzione telefony.

21-latek po wejściu do przebieralni jednego ze sklepów z odzieżą próbował wyłamać tzw. sejfer umieszczony na czapce, ale ostatecznie jedynie tę czapkę uszkodził, co zauważyli pracownicy i wezwali Policję. Młody wałbrzyszanin na tym jednak nie poprzestał. Licząc, że policjanci przyjadą do zniszczenia mienia, postanowił popełnić przestępstwo.

Mając doświadczenie w tego typu sprawach po przyjeździe na ul. 1 Maja funkcjonariusze sprawdzili, czy mężczyzna nie ma przy sobie przedmiotów pochodzących z kradzieży. Okazało się, że 21-latek wykorzystał nieuwagę pracowników i podczas oczekiwania na przyjazd policjantów wsadził do kieszeni spodni dwa telefony służbowe.

Odzyskane mienie wróciło ostatecznie na swoje miejsce, a wałbrzyszanin przewieziony został do Komisariatu Policji II w Wałbrzychu, gdzie usłyszał zarzut kradzieży. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
SKUP AUT
SKUP AUT
Mati Autogaz
Mati Autogaz