Casting do konkursu „Wałbrzych ma talent”

wtorek, 2.4.2024 11:38 197 0

Tańczysz, śpiewasz, grasz na instrumentach, malujesz, a może posiadasz inny talent? Jeśli tak, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie! Szukamy talentów z całej Aglomeracji Wałbrzyskiej. Przyjdź i pokaż się na naszej scenie. Na casting zapraszamy już 20 kwietnia, ale na zgłoszenia czekamy do 15 kwietnia na stronie www.starakopalnia.pl.

Osoby, które zgłoszą się do castingu zaprosimy na przesłuchanie, zaplanowane 20 kwietnia od godziny 10.00 w Starej Kopalni filia Piaskowa Góra ul. Broniewskiego 65a w Wałbrzychu. To wówczas jury wybierze uczestników, którzy wezmą udział w wielkim finale w czasie Dni Wałbrzycha i pojawią się na dużej scenie. - Utalentowani mieszkańcy

Aglomeracji Wałbrzyskiej będą walczyć o główną nagrodę - 3 tysiące złotych. Dodatkowe nagrody to nagranie teledysku lub filmu promocyjnego przez Studio PlayR Przemysława Tokarskiego, artykuł o zwycięzcy w Panoramie Wałbrzyskiej. W kategorii wiekowej do 12 lat przewidziane są nagrody rzeczowe - mówi Joanna Kakuba ze Starej Kopalni. Masz talent? Zgłoś się do castingu. To uczestnik decyduje jaki talent chce zaprezentować. Pokaz nie może być dłuższy niż pięć minut. Zabawa jest podzielona na dwie kategorie wiekowe: do 12 lat i od 13 lat wzwyż. Uczestnicy śpiewający lub tańczący muszą mieć ze sobą podkład w formacie MP3 na pendrive. Można także grać na instrumentach. Na zgłoszenia Stara Kopalnia w Wałbrzychu czeka do 15 kwietnia. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin zabawy są dostępne na www.starakopalnia.pl.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)