Bachowski wieczór z muzyką kameralną w Jedlinie-Zdroju. Koncert „Musica Poetica” w ramach Festiwalu Bachowskiego Świdnica

dzisiaj, 9 godz temu 0

Już w piątek 25 lipca o godzinie 21:30 w kościele poewangelickim przy ul. Jana Pawła II w Jedlinie-Zdroju zabrzmi wyjątkowa muzyka kameralna. W ramach Festiwalu Bachowskiego Świdnica odbędzie się koncert „Musica Poetica”, na który serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki klasycznej. Wstęp wolny.

W niezwykłej, nastrojowej przestrzeni kościoła usłyszymy Kwintet smyczkowy F-dur Antona Brucknera w znakomitym wykonaniu:

 Adam Bachara, Radosław Kamieniarz – skrzypce
 Aneta Dumanowska, Natalia Reichert – altówka
 Monika Hartmann – wiolonczela

Wieczorny koncert to niepowtarzalna okazja, by doświadczyć muzyki Brucknera w kameralnej odsłonie – w otoczeniu architektury, która dodaje brzmieniu głębi i poetyckiego nastroju.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)