komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

wtorek, 26 marca 2019

Larysy, Emanyela

14-latek podejrzany o rozbój zatrzymany

piątek, 8.3.2019 10:34 , komentarze: 0 , odsłony: 844
kategorie artykułu:

Funkcjonariusze Zespołu Operacyjno-Rozpoznawczego Komisariatu Policji II w Wałbrzychu w toku czynności operacyjnych zatrzymali 14-letniego wałbrzyszanina, który jest podejrzany o dokonanie kilka dni temu rozboju na innym 14-letnim mieszkańcu Wałbrzycha. Sprawca czynu karalnego najpierw pobił pokrzywdzonego chłopca, a następnie zażądał od niego wydania pieniędzy.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę po południu na ul. 1 Maja w Wałbrzychu. Nastolatek najpierw kolanem uderzył w głowę pokrzywdzonego, a po przewróceniu go na ziemię bił pięściami po całym ciele. Dzięki reakcji postronnych osób małoletniemu udzielona została pomoc medyczna. Spłoszony młody napastnik natomiast uciekł.

Pomimo iż 14-latek oddalił się z miejsca zdarzenia, szybko wpadł w ręce policjantów drugiego komisariatu. Realizacja informacji własnych przez funkcjonariuszy doprowadziła do ustalenia, że sprawca przebywa obecnie w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii. W momencie dokonania rozboju był na przepustce.

Młody mieszkaniec Wałbrzycha został zatrzymany w środę po południu i odpowie teraz przed sądem rodzinnym za popełnienie czynu karalnego. Sędzia już zastosował w stosunku do napastnika środek zapobiegawczy w postaci umieszczenia go w schronisku dla nieletnich na okres najbliższych 3 miesięcy.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze


dzisiaj, 5 godz temu
dzisiaj, 7 godz temu
dzisiaj, 10 godz temu
dzisiaj, 12 godz temu
poniedziałek, 25.3.2019 15:58
poniedziałek, 25.3.2019 13:48
poniedziałek, 25.3.2019 13:44
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki