komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

poniedziałek, 19 listopada 2018

Seweryny, Maksyma

[FOTO] Pożegnanie wakacji w Jedlince

sobota, 1.9.2018 12:36 , komentarze: 0 , odsłony: 823
kategorie artykułu:

Ogromne ognisko, mnóstwo gier i atrakcji dla dzieci, dorosłych i całych rodzin, zabawy z klaunami – Klarą i Patrykiem – tak odbywało się tegoroczne pożegnanie lata w Jedlinie – Zdroju. 

 

Na dziedzińcu pałacowym w Jedlince nikt na pewno się  nie nudził. Dla amatorów słodkich wypieków czekał „słodki kącik”, dla tych, którzy lubią konkretne przekąski było przygotowane stoisko z daniami z grilla. Dzieci zabawiali licznymi konkursami klauni – Klara i Patryk, były banki mydlane różnej wielkości, malowanie buziek, liczne zabawy sprawnościowe, chodzenie na mini szczudłach oraz wiele innych atrakcji. 

Na straganie u zielarki można było zgłębić tajniki magii ziół i otrzymać je w prezencie.  Dla początkujących „zielarzy” były poradniki i porady dotyczące zbierania i stosowania tych darów natury. 

Zebranym na dziedzińcu pałacowym w Jedlince czas umilał  zespół muzyczny zachęcający do tańca, a na zakończenie „pożegnania lata” odbył się widowiskowy pokaz ognia.

 Atmosfera całej imprezy była bardzo gorąca czego nie można było powiedzieć o aurze. Letnia pogoda też się „już żegnała” dlatego ogromne ognisko przy którym można było upiec sobie samemu kiełbaskę, dzieciom pianki, a przy okazji ogrzać się było prawdziwą atrakcją. 

 

Wasze komentarze


sobota, 17.11.2018 07:55
1
czwartek, 15.11.2018 10:04
środa, 14.11.2018 09:04
czwartek, 8.11.2018 13:07
części Samsung
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Auto Max
Auto Max
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Skład opału Agro
Skład opału Agro
Mati Autogaz
Mati Autogaz