poniedziałek, 17 czerwca 2024

Laury, Marcjana

Kadeci Victorii PWSZ musieli uznać wyższość wrocławskiej Gwardii

poniedziałek, 19.1.2015 09:47 , komentarze: 0 , odsłony: 400

Po trzech setach wałbrzyscy siatkarze przegrywali 1:2 (17:25, 25:23, 18:25) i wydawało się, że goście są w naszym zasięgu. W poprzednich kolejkach Gwardia odniosła dwa zwycięstwa, a Victoria PWSZ ma na swoim koncie wygraną i przegraną. Czwarty set był bardzo wyrównany, obie drużyny prowadziły na przemian. Końcówka zrobiła się nerwowa, trener Janusz Ignaczak dostał nawet czerwoną kartkę. Niestety, nie udało się pokonać wrocławian w IV secie, który po bardzo zaciętej walce wałbrzyszanie przegrali 22:25 i cały mecz 1:3. Był to pierwszy stracony przez Gwardię set w finałach dolnośląskich. Wrocławianie przede wszystkim górowali warunkami fizycznymi. W drugim dzisiejszym meczu  kadetów Bielawianka wygrała 3:0 z Ikarem. Te wyniki dają nadzieje, że w rewanżach z Bielawą i Ikarem nasi powinni sobie poradzić i zająć drugie miejsce. Obecnie w tabeli prowadzi Gwardia – 9 pkt przed Bielawianką – 4 pkt, Ikarem – 3 pkt i Victorią PWSZ – 2 pkt. Następny mecz kadetów 31.01.

źródło: Victoria PWSZ

poniedziałek, 17.2.2020 11:29