komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

niedziela, 17 stycznia 2021

Antoniego, Rościsława

Zrób sobie prezent przed Świętami – zimowa promocja OknoPlus

wtorek, 24.11.2020 11:50 , odsłony: 319
kategorie artykułu:

A gdybyśmy powiedzieli Wam, że istnieje gra, w której każdy wygrywa? Taka właśnie jest zimowa promocja OknoPlus 2020. Producent nowoczesnych okien, drzwi i konstrukcji przesuwnych przygotował rabaty nawet do 47%, a do tego cały wachlarz nagród, niespodzianek i bonusów. O jakich korzyściach mowa? O tym zdecyduje klient wybierając kolejne rozwiązania i akcesoria dedykowane innowacyjnej stolarce. Jak skorzystać z niekończących się korzyści od OknoPlus?

Zimowa promocja OknoPlus 2020 – o co gramy?

Tegoroczna promocja OknoPlus jest ze wszech miar wyjątkowa – nie obejmuje bowiem wyłącznie niższej ceny na wymarzone okna, bramy, rolety i elementy wyposażenia, choć i ta jest już sama w sobie niezwykła. Rabaty finalne sięgają nawet do 47%! Producent zaprasza swoich klientów do gry, w której można tylko wygrać. Co dokładnie? Z każdy kolejnym krokiem, wybierając poszczególne rozwiązania OknoPlus, zyskujemy coś jeszcze: pakiety ubezpieczeniowe, bony zakupowe, vouchery, a także możliwość zdobycia nagród pieniężnych lub pobytu w prestiżowym SPA. W tej grze nie stawiamy na los – wszystko zależy do Was.

Jak wygląda rozgrywka w Zimowej promocji OknoPlus 2020?

Wszystko zaczyna się od dobrze znanej formuły – swoistej planszy do gry, w której kolejne pola reprezentują produkty OknoPlus oraz przygotowane bonusy. Zaczynamy od najważniejszego wyboru – możemy bowiem pójść w stronę PVC lub postawić na rozwiązanie bardziej ekologiczne i niezwykle nowoczesne, tj. aluminium. Teraz czas na dostosowanie stolarki do swoich potrzeb. Korzystając z rad i wiedzy doradcy klient wybiera kolory, okucia, szyby, klamki, a tym samym kolekcjonuje „po drodze” dedykowane nagrody – różne, zależne od ścieżki, którą zdecydował się podążać. Na mecie czeka na niego wspaniały prezent – okna do wymarzonego domu w naprawdę niskiej cenie oraz cała moc profitów, z których można skorzystać od razu lub dopiero w przyszłym roku.

Profesjonalni Doradcy towarzyszą klientowi na każdym etapie rozgrywki i pomagają dopasować rozwiązanie do oczekiwań inwestora – podkreśla Mariusz Kudas, ekspert marki OknoPlus. – Zdajemy sobie sprawę, że wybór stolarki to duża odpowiedzialność i poważna inwestycja, dlatego dokładamy wszelkich starań, by klient opuścił nasz salon nie tylko bogatszy o nowe okna, drzwi czy systemy przesuwne, ale i wiedzę, która pozwoli mu w pełni wykorzystać możliwości naszych innowacyjnych produktów – dodaje Mariusz Kudas.

Każdemu według potrzeb – aluminium i PVC

Jak śpiewała Anna Jantar: „Najważniejszy pierwszy krok”, dlatego w zimowej promocji OknoPlus 2020 producent postawił na cztery prawdziwe hity ze swojej oferty, od których rozpoczyna się emocjonująca rozgrywka. W ramach PVC do wyboru mamy systemy Morlite oraz SwissForm, zaś stawiając na rozwiązania aluminium – system Genesis oraz tegoroczną premierę – system Reveal. Wśród innowacyjnych nowości dostępnych w promocji znalazło się również wyczekiwane przez architektów wnętrz (i nie tylko) designerskie okna Reveal Hide. Niezależnie od tego, jakiego wyboru dokonamy, zyskujemy gwarancję najwyższej jakości i niezwykłego designu. Materiały oraz technologia wykonania rozwiązań OknoPlus sprawia, że stolarka nie tylko pięknie się prezentuje, ale stanowi idealną barierę akustyczną oraz termiczną. Efektywnie i efektownie zarazem!

Niekończące się korzyści od OknoPlus – jak zagrać?

Zagrać można tradycyjnie – w salonach sprzedaży i punktach partnerskich lub on-line, co może być nie lada udogodnieniem w czasach obowiązujących obostrzeń sanitarnych. Producent, idąc z duchem czasu, zachęca do rozmów z Doradcami za pomocą Skype’a, zaś salony są w pełni przygotowane do bezpiecznych odwiedzin przez kupujących.

W Zimowej promocji OknoPlus 2020 mogą wziąć udział wszyscy – zarówno Ci zainteresowani zakupem w tym roku, jak klienci, którzy dopiero planują odbiór stolarki w nadchodzącym sezonie. Na zainteresowanych grą producent czeka aż do stycznia.

Więcej informacji oraz instrukcja gry dostępne u doradców klienta OknoPlus.

 

 
czwartek, 14.1.2021 12:31
1
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele