komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

sobota, 19 września 2020

Januarego, Konstancji

Zostań bohaterem The Color Run Wrocław

czwartek, 22.8.2019 17:00 , komentarze: 0 , odsłony: 324
kategorie artykułu:

Już niedługo wrocławianie będą mogli stać się superbohaterami, a to wszystko za sprawą The Color Run, który 31 sierpnia br. zaprosi ich do startu w niecodziennym, pełnym pozytywnych emocji ko- lorowym biegu. Podczas The Color Run każdy uczestnik poczuje się nie tylko wyjątkowo, ale także będzie miał okazję stać się prawdziwym bohaterem, wspierając akcję „Kolorek dla Mikołaja”.

Misją tegorocznego The Color Run Hero Tour jest pokazanie jego uczestnikom, że każdy z nich jest bo- haterem. Niezależnie od tego co robi, kim jest i jaką pełni rolę, liczy się to, co ma w sercu. Kolorowy bieg pozwala wydobyć z ludzi to co najlepsze, zapraszając ich do wspólnego „kolorowania świata” oraz przyłączenia się do akcji „Kolorek dla Mikołaja”. Inicjatywa wspiera najbardziej odważnego i pozy- tywnego superbohatera, jakiego można sobie tylko wyobrazić - Mikołaja Janeczko. Chłopca, który dziewięć lat temu urodził się z poważnymi wadami kończyn. Mimo tego, każdego dnia konsekwentnie realizuje swoje marzenia.

- Mikołaj swoją postawą i siłą, a także pogodą ducha pokazuje, że każdy ma w sobie moc, niezależnie od sytuacji. Dzięki jego osobie widzimy, że „biec po szczęście” może każdy w swoim własnym stylu i tempie, a bariery jakie czasami widzimy są tylko w naszych głowach. Dlatego razem z uczestnikami chcemy pomagać mu w tym „biegu” - mówi Karina Dziuba z The Color Run.

Założenie akcji jest proste. Każda osoba, która zdecyduje się na start w The Color Run może przynieść na wydarzenie zebrane wcześniej plastikowe korki. Im więcej tym lepiej, gdyż właśnie dzięki tym ze- branym nakrętkom będzie można łatwiej spełnić kolejne marzenia Mikołaja i uczynić jego świat jeszcze bardziej kolorowym.

The Color Run to bieg dla każdego, który poprzez swoją kolorową formułę chce zachęcić jak największą liczbę osób do aktywności fizycznej. To wydarzenie, które przyciągnęło już ponad 90 tys. Polaków - tych małych i dużych. Każdy niezależnie od wieku i kondycji fizycznej może wziąć w nim udział i do- brze się bawić. Trasa przyciąga na start całe rodziny, nawet te z wózkami. W tym biegu ważne jest to, by razem spędzić czas w niecodzienny sposób, a kolorowe proszki i piana sprawiają, że te wspólne chwile stają się jeszcze bardziej wyjątkowe. Wrocławski, kolorowy bieg zaplanowany jest na 31 sierp- nia br. i odbędzie się na Stadionie Olimpijskim przy alei Ignacego Jana Paderewskiego 36. Organizator zaplanował dla startujących mnóstwo atrakcji: cztery stacje z kolorowym proszkiem, obfita piana, a do tego dmuchane przeszkody. Informacje o evencie oraz zapisy znaleźć można na stronie internetowej.

 

Wasze komentarze

wczoraj, 18 godz temu
wczoraj, 20 godz temu
czwartek, 17.9.2020 13:33
wtorek, 15.9.2020 14:32
poniedziałek, 14.9.2020 22:05
poniedziałek, 14.9.2020 15:03
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele