komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

wtorek, 19 stycznia 2021

Henryka, Mariusza

Zimowe iluminacje w Ogrodzie Botanicznym

sobota, 26.12.2020 11:35 , komentarze: 0 , odsłony: 1121
kategorie artykułu:

Od 26 grudnia do 17 stycznia (z wyjątkiem 31 grudnia) można oglądać iluminację oraz niezwykłe pokazy laserowe w Ogrodzie Botanicznym. Świąteczne oświetlenie i laserowe mappingi liniowe oraz barwne pokazy laserów przestrzennych można oglądać od 1.00 do 21.00.

Na odwiedzających czeka: Świąteczna Bajka Xmas, Arena Sztuki Wrocławskich Artystów Ulicznych śpiewających nie tylko świąteczne popularne piosenki, iluzjonista, magik oraz połykacz ognia i innych, niestrawnych, przedmiotów.

Wszystko zamkną laserowy mapping liniowy, przestrzenny pokaz laserowy i pokazy wyświetlane na okolicznych budynkach i kościołach.

Ceny biletów:

  • Dzieci do lat 3 bezpłatnie,
  • Dzieci i młodzież do lat 18 – 10 PLN,
  • Dorośli – 25 PLN,
  • Osoby niepełnosprawne – 15 PLN,
  • Wrocławska Karta Dużej Rodziny - 5 zł od osoby

Organizatorem wieczornych wydarzeń jest Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego we współpracy z firmami Visual Sensation laser shows & technologies i LBL VAP Signify (Philips) – iluminacje.

Organizatorzy zobowiązują odwiedzających Ogród do przestrzegania zasad zachowania dystansu społecznego oraz do zasłaniania ust i nosa, zgodnie z ogólnie przyjętymi wymaganiami obowiązującymi w kraju.

Źródło: wroclaw.pl

 

Wasze komentarze

Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele