Zgłoś swoją "magisterkę" do konkursu - wygraj straż i nagrodę pieniężną

wtorek, 6.1.2015 11:40 666 0

Trwa nabór do XII odsłony konkursu "Wrocławska Magnolia". Mogą wziąć w nim udział autorzy prac magisterskich, które dotyczą życia wrocławian. 

W dotychczasowych edycjach "Wrocławskiej Magnolii" nagrody odbierali młodzi architekci, architekci krajobrazu, socjolodzy, przyrodnicy, logistycy, farmaceuci, ale także specjaliści od wizerunku i projektowania graficznego oraz komunikacji miejskiej. Organizator konkursu – Wrocławskie Centrum Akademickie, w regulaminie bardzo ogólnie ujął założenie, że zgłoszone prace mają prezentować pomysły i idee, które mogą zostać wykorzystane do poprawy jakości życia wrocławian w różnych jego aspektach: zdrowia, środowiska, wypoczynku, kultury.

Każda z uczelni – także szkoła niepubliczna, może zgłosić najwyżej pięć prac magisterskich obronionych w roku akademickim 2013/2014. Dodatkowy warunek: opracowanie musi zyskać co najmniej ocenę dobrą oraz rekomendację promotora.

Do wygrania są nagrody finansowe, w ostatniej edycji od 2,5 tys. do 10 tys. zł, oraz wyróżnienia. Autorzy prac mają także szanse na praktyki i staże zawodowe w instytucjach miejskich.

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 31 stycznia.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)