komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

środa, 21 października 2020

Urszuli, Hilarego

Zatrzaśnięte kluczki, a w samochodzie 3-letnia dziewczynka

wtorek, 29.9.2020 12:32 , komentarze: 0 , odsłony: 145
kategorie artykułu:

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław Krzyki, pilnie pojechali na ulicę Januszowicką, gdzie w pojeździe miała znajdować się uwieziona mała dziewczynka. Matka 3-letniego dziecka wyznała, że z roztargnienia i pośpiechu zatrzasnęła kluczyki w pojeździe. Funkcjonariusze nie widząc możliwości otworzenia pojazdu, bez zbędnej zwłoki wybili szybę w pojeździe, uwalniając przestraszone dziecko. Dziewczynka cała i zdrowa trafiła pod opiekę mamy

Policjanci z Komisariatu Wrocław – Krzyki, zostali zaalarmowani przez roztrzęsioną kobietę o fakcie zatrzaśnięcia w pojeździe kluczyków. Nie byłby w tym nic nadzwyczajnego, bo takie sytuacje mogą się każdemu przytrafić, gdyby nie przebywająca w środku 3-letnia dziewczynka.
Funkcjonariusze natychmiast pojechali we wskazane miejsce celem jak najszybszego uwolnienia dziecka. Zastali tam zdenerwowaną 32-latkę, która wyznała, że z roztargnienia zatrzasnęła kluczki w swoim samochodzie. We wnętrzu pojazdu w foteliku samochodowym znajdowała się 3-letnia dziewczynka. Policjanci poprosili mamę o odwrócenie uwagi córki, a w tym czasie wybili boczną szybę pojazdu i uwolnili dziewczynkę. 3-latka cała i zdrowa trafiła pod opiekę mamy.

Opisana sytuacja była podyktowana pośpiechem i roztargnieniem, ale często bywa tak, że opiekunowie, zostawiają świadomie dzieci w pojeździe, mając na to różne wytłumaczenia.

Widząc podobną sytuację, nie bądźmy obojętni, zareagujmy, zadzwońmy na Policję. Opiekujmy się naszymi pociechami w sposób odpowiedzialny, aby nie doszło do sytuacji, w której do końca życia będziemy mieć wyrzuty sumienia.

źródło: KMP we Wrocławiu

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 12.10.2020 10:01
poniedziałek, 12.10.2020 09:45
poniedziałek, 5.10.2020 12:16
środa, 30.9.2020 11:19
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki