Zaszczepiona trzytysięczna osoba w SZCZEPCIObusie!

czwartek, 29.7.2021 14:04 325 0

W autobusie-mobilnym punkcie szczepień, właśnie zaszczepiła się trzytysięczna osoba. Była to Pani Izabela z Lubina, która przyjechała na targowisko „Targpiast” do Wrocławia po zaopatrzenie i uznała, że zaszczepi się w SZCZEPCIObusie. Jak sama podkreśliła, było jej to po prostu „na rękę”. Przypomnijmy, że w SZCZEPCIOBbusie szczepi się dziennie od 100 do 200 osób, a autobus odwiedza różne części miasta, w których gromadzą się mieszkańcy. 

Właśnie na terenie Targpiastu zaszczepiliśmy 3000 pacjentkę w SZCZEPCIObusie – mówi prezes MPK Wrocław Krzysztof Balawjeder. – W nagrodę przekazaliśmy Pani Izabeli z Lubina weekendowy pobyt w ośrodku MPK w Sułowie, a nasz partner Medyczny Medinet Dolnośląskie Centrum Chorób Serca wręczył jej pakiet badań. Cieszę się, że akcja ma takie powodzenie wśród mieszkańców, a tam, gdzie pojawiamy się ze SZCZEPCIObusem jesteśmy witani z otwartymi ramionami.

Harmonogram kursowania SZCZEPCIObusa na dziś i jutro.

Czwartek 29 lipca 2021r.

1. 9:00 - 12:00 Targpiast, ulica Obornicka 235/237

2. 12:30 - 16:00 Osiedle Kozanów przy pętli autobusowej MPK. 

Piątek 30 lipca 2021r.

15:00 do 20:00 przed Stadionem Olimpijskim.

 

SZCZEPCIObus to wspólna akcja Miasta Wrocław, Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego, MPK Wrocław i dolnośląskiego NFZ. Partnerem medycznym akcji jest natomiast Dolnośląskie Centrum Chorób Serca im. prof. Zbigniewa Religi MEDINET. 

Co mam zrobić jeśli chcę zaszczepić się w SZCZEPCIObusie?

Jeśli chcesz zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson w SZCZEPCIObusie musisz mieć skończone 18 lat i posiadać przy sobie dokument tożsamości (dowód osobisty czy paszport). Nie trzeba się nigdzie rejestrować, wystarczy że pojawisz się w jednym z dogodnych dla Ciebie punktów.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)