komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

sobota, 18 stycznia 2020

Piotra, Małgorzaty

Wynajem namiotów świetną opcją na przyjęcie w plenerze

środa, 20.11.2019 15:09 , odsłony: 284
kategorie artykułu:

Każdy z nas brał z całą pewnością udział w różnych uroczystościach rodzinnych, które organizowane były z rozmaitych okazji. Większość z nich odbywała się pewnie albo w domu albo w restauracji. Istnieje jednak świetny sposób na niekonwencjonalne urządzenie przyjęcia. Do tego celu wystarczy jedynie wynajęty namiot i przestrzeń w plenerze, na której moglibyśmy go postawić!

Klimatyczne przyjęcie na łonie natury.

Wynajem namiotów to dobra opcja na urządzenie przyjęcia plenerowego.Ten sposób urządzania spotkań i uroczystości powinien szczególnie spodobać się fanom stylu vintage. Namiot bowiem bardzo łatwo jest przyozdobić zwiewnymi pastelowymi materiałami i koronkami. Dopełnieniem tej aranżacji mogą być świeże instalacje kwiatowe, a także klimatyczne oświetlenie. Ciekawy efekt można osiągnąć wieszając lampki o ciepłym, żółtym świetne pod powałą namiotu. Dobrym dodatkiem będą także świeczki. Najlepiej sprawdzą się tutaj specjalne lampiony, albo słoiki ozdobione koronką. Tak przygotowane miejsce z powodzeniem zastąpi każdy, nawet najbardziej wykwintny lokal. Wystarczy jeszcze zamówić katering i uroczystość będzie już w pełni przygotowana. Wielkość namiotu uzależniona będzie od ilości zaproszonych osób i jego przeznaczenia. Musimy zadecydować czy pod zadaszeniem będą stały jedynie stoły, czy wygospodarujemy tam także przestrzeń do tańczenia. Na szczęście istnieją rozmaite rodzaje namiotów, dzięki czemu na pewno znajdziemy rozmiar dostosowany do naszych potrzeb. Dobrym przykładem wypożyczalni namiotów o szerokim asortymencie jest firma Vitabri - www.vitabri.pl/wynajem-namiotow-ekspresowych. Korzystając z usług podobnych przedsiębiorstw możemy przebierać w ofertach, co sprawi, że istnieje spora szansa znalezienia namiotu idealnego.  

Co jeśli pogoda nie dopisze?

Jedynym minusem przyjęć plenerowych jest nieprzewidywalność pogody. Warto więc zorganizować przestrzeń tak, żeby deszcz nie popsuł wszystkich przygotowań. Należy więc wydzielić osobną przestrzeń na stoły oraz parkiet. Przy większych imprezach dobrze jest wydzielić jeszcze przestrzeń niezobowiązujących spotkań i zabaw towarzyskich, a także kącik dla dzieci. Wszystkie te miejsca powinny znajdować się pod zadaszeniem, niekoniecznie jednak pod jednym. Czasem warto zorganizować kilka namiotów i każdy z nich przeznaczyć do innego celu. Dobrą opcją jest także zadbanie o ściany namiotu, gdyż nie chcemy żeby nasi goście mokli od zasiekającego deszczu. Podzielone w ten sposób miejsce, będzie odpowiadało wszystkim potrzebom gości, którzy jednocześnie nie będą czuli dyskomfortu spowodowanego niekorzystną aurą. Wynajem namiotów świetnie sprawdzi się więc podczas organizacji przyjęć, niezależnie od charakteru imprezy i zmiennej pogody. 

Jak wykorzystać piękną pogodę?

Jeśli wszystko ułoży się po naszej myśli i pogoda dopisze, warto zastanowić się nad plenerowymi grami i zabawami. Z pewnością urozmaicą one przyjęcie i będą ciekawą alternatywą dla tradycyjnych uroczystości. Jeśli słońce będzie mocno dopiekać, należy zatroszczyć się o namioty ogrodowe, które zapewnią cień i chłód. Na szczęście firmy oferujące wynajem namiotów, zajmują się branżą kompleksowo. Istnieje więc spora szansa, że wszystkie namioty (niezależnie od ich wielkości i rodzajów) wynajmiemy w jednym miejscu, np. w wymienianym wcześniej Vitabri. To bardzo wygodne rozwiązanie.

 
piątek, 17.1.2020 09:05
piątek, 17.1.2020 08:50
1
czwartek, 16.1.2020 14:22
poniedziałek, 13.1.2020 08:18
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele