Wymiana zwrotnicy tramwajowej na ul. Teatralnej [26 - 30 marca]

czwartek, 26.3.2020 10:35 463 0

W związku z koniecznością wymiany zwrotnicy tramwajowej na ulicy Teatralnej przy skrzyżowaniu z ulicą Piotra Skargi, od 26 marca 2020 roku (czwartek) planowane jest wprowadzenie zmiany trasy linii tramwajowej i 17.

Tramwaje linii 17 od ulicy Powstańców Śląskich zostaną skierowane objazdem w obu kierunkach przez ulicę Piłsudskiego i Kołłątaja do ulicy Piotra Skargi z pominięciem przystanku "Renoma", "Opera" i "Park Staromiejski". 

"Szóstka" jadąca z pętli Kowale w kierunku pętli Krzyki pojedzie od placu Dominikańskiego przez ulicę Piotra Skargi, Kołłątaja i Piłsudskiego i dalej ulicą Powstańców Śląskich z pominięciem przystanku "Park Staromiejski" i "Opera". 

Prace potrwają 4 dni

Tramwaje linii 6 i 17 powrócą na swoją trasę przejazdu przez ulicę Teatralną w dniu 30 marca 2020 roku (poniedziałek)

Przypominamy też, że w związku z rozpoczęciem prac związanych z budową chodników i przejść dla pieszych w ciągu ulicy Swojczyckiej i Ludowej, od 21 marca trasy linii autobusowej 115 i 118 jeżdżą objazdami. 

Autobusy linii 118 kursujące z i do Wojnowa oraz kursy linii 115 realizowane przez ulicę Miłoszycką kursują objazdem w obu kierunkach ulicą Miłoszycką z pominięciem ulicy Ludowej i przystanku "Swojczyce", który zlokalizowany jest na ulicy Swojczyckiej pomiędzy ulicą Ludową i Chałupniczą. 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Przetargi
i Obwieszczenia

Zobacz