komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

czwartek, 18 kwietnia 2019

Boguslawy, Apoloniusza

Wybitna kadra szkoleniowa Atletico De Madrid zagości we Wrocławiu!

sobota, 13.4.2019 12:06 , komentarze: 0 , odsłony: 197
kategorie artykułu:

W dniach od 17 do 19 maja odbędzie się wyjątkowy  obóz piłkarski Atletico De Madrid Camp & Clinic we Wrocławiu. Wydarzenie jest podzielone na dwa panele szkoleniowe : dla dzieci i dla trenerów.

        Fot. Pixabay

Camp dla dzieci będzie nadzorowany przez trenerów z Akademii Piłkarskiej Atletico De Madrid, którzy podczas jego trwania przedstawią metody treningowe i ćwiczenia na co dzień wykorzystywane w ich Akademii.

Na Campie zostaną również przeprowadzone testy piłkarskie, a gracze którzy się tam wyróżnią będą mieli możliwość wyjazdu do Atletico De Madrid Elite Academy w Madrycie.

Szkolenie dla trenerów to wyjątkowa i niepowtarzalna szansa na poznanie najbardziej szanowanego i skutecznego modelu szkolenia młodzieży w Hiszpanii Atletico de Madrid. 

Dzięki metodologii Akademii udało się wychować takich zawodników jak np.: Fernando Torres, Gabi, Koke czy Saul. Sukcesy jakie w ostatnich latach zdobywa klub jest w dużej mierze zawdzięczany dobremu prowadzeniu Akademii. Klub wytrenował wielu utalentowanych piłkarzy którzy z powodzeniem radzą sobie w Hiszpanii i Europie. 

 Kadra szkolenia będzie reprezentowana przez wybitnych trenerów: AGUSTIN COLETO ZAMORA, JAVIER GAINZA, SERGIO LOPEZ NIETO, LUIS MARIA MARTINEZ BENGOECHEA. 

Tematyką szkolenia dla trenerów będzie metodologia i technika szkolenia młodzieży wraz z zajęciami  praktycznymi.

Istnieje jeszcze szansa na zapisy.  

Dodatkowe informację : www.atleticocamp.pl

 

Wasze komentarze


środa, 17.4.2019 07:00
wtorek, 16.4.2019 20:27
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki