komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

poniedziałek, 13 lipca 2020

Henryka, Kingi

Wspólnie pomagajmy potrzebującym - zbiórka na rzecz GOPS w Kobierzycach

niedziela, 24.5.2020 12:05 , komentarze: 0 , odsłony: 2175
kategorie artykułu:

Ostatnie tygodnie to czas, który wymaga od nas uważności na potrzeby innych i solidarności. Dlatego w ramach akcji #dobrysąsiad Centrum Handlowe Auchan Bielany zachęca do wsparcia podopiecznych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kobierzycach poprzez udział w zbiórce darów rzeczowych, która właśnie się rozpoczęła. 

Czas epidemii i związane z nim izolacja, a czasami przerwa w wykonywaniu pracy, są trudne dla wielu osób. Trudności, szczególnie materialne, dotykają osoby najuboższe, wspierane przez ośrodki pomocy społecznej. Centrum Handlowe Auchan Bielany w ramach akcji #dobrysąsiad organizuje zbiórkę darów rzeczowych, które będą służyć podopiecznym Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, które trafią do najbardziej potrzebujących osób. 

W pasażu Centrum Handlowego Auchan Bielany jest dostępna specjalna skrzynia, gdzie można umieszczać artykuły najbardziej potrzebne podopiecznym Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kobierzycach. Wśród nich wymieniane są: żywność z długim terminem ważności, środki czystości, artykuły higieniczne, przybory szkolne, sprzęt gospodarstwa domowego, jak ściereczki, rękawiczki do sprzątania, szklanki oraz talerzyki. 

W Centrum Handlowym Auchan Bielany od wielu lat organizujemy liczne akcje skierowane do lokalnych społeczności, naszych sąsiadów. Ostatnie tygodnie nauczyły nas, że współpraca i wzajemna życzliwość mają olbrzymią moc. Zachęcam do udziału w zbiórce na rzecz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kobierzycach i wspólnie pomóżmy osobom potrzebującym w naszym sąsiedztwie – mówi Karina Slawik-Koźlik, Property Manager w Centrum Handlowym Auchan Bielany. 

Dary dla GOPS w Kobierzycach można przynosić do Centrum Handlowego Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich w godzinach pracy galerii handlowej od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30-21:00, w soboty w godzinach 9:00-21:00, a w niedzielę handlową od godziny 9:30 do godziny 20:00.  

 

Wasze komentarze

piątek, 10.7.2020 14:24
piątek, 10.7.2020 13:52
czwartek, 9.7.2020 09:35
czwartek, 9.7.2020 08:15
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele