komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

niedziela, 21 kwietnia 2019

Anzelma, Bartosza

Wrześniowa Giełda Antyków i Staroci w Sky Tower

piątek, 14.9.2018 15:00 , komentarze: 0 , odsłony: 294
kategorie artykułu:

W Sky Tower ruszyła wrześniowa edycja Giełdy Antyków i Staroci. Poznaj magię kolekcjonowania oraz historię oryginalnych przedmiotów prezentowanych przez wystawców z całego kraju. Wstęp wolny. 

Podczas wrześniowej edycji Giełdy Antyków i Staroci w Sky Tower będzie można kupić m.in.: obrazy, porcelanowe zastawy i figurki, zegary, świeczniki, srebrne sztućce, ozdobne talerze, kryształowe żyrandole oraz biżuterię. Miłośnicy przedmiotów z duszą zapewne znajdą coś dla siebie.

- Giełdy Antyków i Staroci wpisały się już w kalendarz wydarzeń odbywających się w Sky Tower. Mają wielu sympatyków, którzy regularnie odwiedzają Giełdy i sprawdzają oferty wystawców. Nie brakuje też osób, które przechodząc obok ekspozycji z zaciekawieniem zatrzymują się, by obejrzeć i kupić unikatowe przedmioty - mówi Anna Czwartos - Augustyniak, Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży, Sky Tower SA. 

Giełda Antyków i Staroci odbędzie na parterze Sky Tower w dniach od 13 do 15 września. Giełda działa w godzinach otwarcia Sky Tower. Serdecznie zapraszamy. 

 

Wasze komentarze


wczoraj, 21 godz temu
piątek, 19.4.2019 17:12
czwartek, 18.4.2019 15:34
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Praca na GoWork
Praca na GoWork