Wrocławskie lodowiska czynne do końca marca. Przewidziano promocje! [Szczegóły]

piątek, 17.3.2023 12:19 130 0

Ostatnie dwa tygodnie marca na lodowiskach przy ul. Spiskiej i Wejherowskiej będą w atrakcyjnej cenie.

Na pożegnanie sezonu zimowego, dla wszystkich miłośników łyżwiarstwa, ale też dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji pojeździć na łyżwach, wrocławskie lodowiska WCT Spartan przygotowały specjalną niespodziankę.

Od 20 marca do końca sezonu (do 31 marca) "TANIE ŚLIZGANIE" będzie trwało cały tydzień. W tym czasie za bilet wstępu na lodowisko Spiska i Wejherowska wszyscy chętni (zarówno dzieci jak i osoby dorosłe) zapłacą jedynie 17 złotych za godzinę. Promocja będzie obowiązywała przez dwa tygodnie codziennie, łącznie z weekendami.

Przypomnijmy, że sezon łyżwiarski rozpoczęto 7 listopada.

Lodowiska, tak jak w latach ubiegłych otwarte były (i pozostaną do końca marca) w tygodniu od godziny 16 do 22, a w weekendy od 8 do 22.

Od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15, dzieci z wrocławskich placówek oświatowych mogły uczyć się i doskonalić swoje umiejętności jazdy na łyżwach pod okiem naszych instruktorów, a od kwietnia rozpoczną swoją przygodę na rolkach.

W tym roku ze wspomnianych zajęć, prowadzonych w ramach miejskiego programu ,,Spartan dla szkół na lodowiskach” skorzystało ponad 50 wrocławskich placówek. W okresie od listopada do marca w zorganizowanych zajęciach w ramach lekcji wf-u wzięło udział ok 50 tysięcy uczniów.

- Cieszy nas fakt, że prowadzone przez nas zajęcia łyżwiarskie wpływają bardzo pozytywnie i zwiększają z roku na rok frekwencję na lekcjach wychowania fizycznego. Młodzież chętniej przychodzi i uczestniczy w zajęciach na lodowiskach - mówi Dariusz Kowalczyk Prezes WCT Spartan sp. z. o.o. zarządzającej wrocławskimi lodowiskami.

- Nowością w tym roku i strzałem w dziesiątkę było wprowadzenie „Szybkiego ślizgania” przy ul. Spiskiej. Oferta skierowana była dla tych, którzy jeżdżą szybko i dobrze, lubią poszaleć i nie chcieli dzielić się taflą z początkującymi. Dlatego w poniedziałki mogli puszczać wodze fantazji w godz. 22.30-24. Był to czas zarezerwowany wyłącznie dla tej grupy. Do pomysłu wrócimy na pewno w przyszłym sezonie – dodaje Dariusz Kowalczyk Prezes WCT Spartan sp. z. o.o.

Tegoroczny sezon frekwencyjnie był naprawdę dobry. Łącznie, lodowiska odwiedziło ponad 180 000 osób, sprzęt wypożyczyło 90 000 klientów. W półkoloniach zimowych, z łyżwami w tle, które organizowane były przy ulicy Wejherowskiej i Spiskiej wzięło udział 230 dzieci z Wrocławia i okolic.

Na lodowiska wrócimy ponownie już w listopadzie 2023 r.

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)