Wracają Potańcówki Wrocławskie

środa, 22.6.2022 10:13 218 0

W najbliższą sobotę (25 czerwca) plac Wolności zmieni się w taneczny parkiet. Wracamy w to miejsce z potańcówkami, które w ubiegłym roku gromadziły setki osób na wspólnej zabawie.

Termin pierwszej tegorocznej Potańcówki Wrocławskiej wybrany został nieprzypadkowo - to obchody Święta Wrocławia, znakomita okazja do tanecznych spotkań mieszkańców, turystów i gości odwiedzających nasze miasto. Muzycznym tematem przewodnim, który tego wieczoru zostanie szczególnie podkreślony, będzie Wrocław i Dolny Śląsk. Nie zapomnimy o najmłodszych uczestnikach - będą dziecięce hity, które są w stanie rozruszać każdego.

Potańcówki są wydarzeniami wpisującymi się w Rok Dobrych Relacji, który wciąż trwa we Wrocławiu. Okazją do spotkań międzypokoleniowych, międzynarodowych, do nawiązywania nowych i odnawiania starych znajomości. Każdy jest tutaj mile widziany.

Muzyczną oprawę zapewnia DJ Ewelina Gra, doskonale wczuwająca się w nastroje bawiących się osób. Na Potańcówce Wrocławskiej obecna będzie również La Rosa Negra - studio tańca, którego tancerze będą zachęcać do wspólnej zabawy, wszystkich chętnych nauczą kilku prostych kroków i ruchów tanecznych. Gośćmi, którzy pojawią się na potańcówce, by wspólnie się bawić, będą artyści Maria Sadowska i Adrian Łabanowski.

Na pl. Wolności stanie bar wodny z bezpłatną kranówką od MPWiK. Dla zmęczonych szykujemy strefę odpoczynku z leżakami i ławkami, a także niewielką strefę gastro.

Potańcówka Wrocławska jest pierwszą z sześciu zaplanowanych w tym roku potańcówek: 25 czerwca, 9 i 30 lipca, 6 i 27 sierpnia oraz we wrześniu (konkretna data jest jeszcze niepotwierdzona).

Potańcówka Wrocławska 25 czerwca, godz. 18.00-23.00, pl. Wolności

Dodaj komentarz

Komentarze (0)