komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

wtorek, 26 marca 2019

Larysy, Emanyela

Widowisko taneczne Egurrola Challenge w Sky Tower

środa, 2.1.2019 12:54 , komentarze: 1 , odsłony: 387
kategorie artykułu:

Już 13 stycznia w Sky Tower zobaczymy niesamowite widowisko taneczne – Egurrola Challenge. Tancerze z wrocławskiej szkoły Egurrola Dance Studio zmierzą się w walce o medale w najbardziej efektownych stylach tanecznych i pokażą, czego nauczyli się w ciągu ostatniego semestru. Nie zabraknie także atrakcji dla publiczności. Gościem specjalnym będzie założyciel szkoły - Agustin Egurrola.  

W  niedzielę, 13 stycznia, od godziny 10:30 do 19:30 w Sky Tower królować będzie taniec, emocje i pozytywna energia. Podczas Egurrola Challenge swoje choreografie zaprezentują soliści, duety i grupy reprezentujące szkołę Egurrola Dance Studio we Wrocławiu. Młodzi tancerze zaprezentują się w najbardziej widowiskowych stylach tanecznych, m.in.  hip hopie, tańcu nowoczesnym oraz tańcu jazzowym.

 W tym niezwykle roztańczonym dniu nie zabraknie także atrakcji i niespodzianek dla publiczności. W Sky Tower pojawi się  założyciel szkoły - Agustin Egurrola, który wręczy nagrody najlepszym tancerzom. Będzie to świetna okazja, by porozmawiać z popularnym choreografem, otrzymać autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

- Z ogromną dumą po raz kolejny organizujemy Egurrola Challenge we Wrocławiu. To niezwykłe taneczne wydarzenie pokazuje nam, jak wiele radości przynosi tancerzom udany pokaz, a satysfakcja z występów to ogromna nagroda dla wielu małych mistrzów. Dlatego wspólnie ze Sky Tower tworzymy przestrzeń, która pomoże im spełniać marzenia i czerpać radość z tańca - mówi Agustin Egurrola, choreograf, właściciel sieci szkół tańca Egurrola Dance Studio.

Wspieraj WOŚP ze Sky Tower!

13 stycznia odbędzie się również 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji w Sky Tower pojawi się możliwość wzięcia udziału w licytacjach na rzecz wsparcia Fundacji WOŚP. Wylicytować będzie można m.in.: wyjątkową kolację dla dwojga w punkcie widokowym czy karnety na nieograniczone wejścia na punkt widokowy w 2019 roku. Inicjatywę będzie można wesprzeć również poprzez wrzucenie datku do puszki wolontariuszy.   

 

Wasze komentarze


dzisiaj, 7 godz temu
dzisiaj, 13 godz temu
poniedziałek, 25.3.2019 09:30
niedziela, 24.3.2019 11:30
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele