komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

poniedziałek, 19 października 2020

Ziemowita, Jana

Weekendowe wydarzenia w kompleksie Hali Stulecia – możliwe utrudnienia

czwartek, 17.9.2020 14:11 , komentarze: 0 , odsłony: 210
kategorie artykułu:

W najbliższy weekend (18-20 września) niedostępna dla odwiedzających będzie Pergola z tarasem letnim oraz nie będą odbywać się pokazy Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej. Teren będzie niedostępny ze względu na trwający w tym czasie Last Minute Summer Festival, czyli przełożona 3-majówka. Festiwal potrwa do niedzieli, w tym czasie wystąpią m.in.: Nosowska, Łąki Łan, Illusion, Fisz Emade Tworzywo, Happysad, OSTR, Miuosh, ale zaplanowane jest też codzienne silent disco. 
Impreza odbędzie się zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi organizacji imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2. Ilość miejsc na imprezie ograniczona zgodnie z wytycznymi 5m2 powierzchni na osobę. Przy wejściach na imprezę oraz w toaletach dostępne będą pojemniki z płynem do dezynfekcji.

Uczestnicy imprezy zobowiązani są do przestrzegania regulaminu imprezy, a w szczególności do:
• samodzielnego wyposażenia w materiały ochrony osobistej (maseczki, przyłbice),
• przestrzegania zasad dystansu odległości 1,5 m,
• złożenia pisemnego oświadczenia przy wejściu na imprezę lub wcześniej drogą online, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym,
• pełnej współpracy ze służbami porządkowymi organizatora.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Kulturalnych Nasze Miasto Wrocław. 

Bez utrudnień będzie funkcjonować w weekend za to Plac pod Iglicą z foodtruckami i cykliczną Giełdą Staroci. Dodatkowo w niedzielę w samej Hali Stulecia odbędą się targi Mamaville – popularne targi dla mamy i dziecka.

 

Wasze komentarze

środa, 14.10.2020 15:16
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki