Weekend najlepiej spędzić Na rauszu - nowości NH VOD

sobota, 16.10.2021 11:33 314 0

Kieliszki w dłoń, zaczynamy weekend, którego wodzirejem będzie sam Mads Mikkelsen. Dziś na platformie Nowe Horyzonty VOD debiutuje bowiem obsypany nagrodami (w tym Oscarem) film Thomasa Vinterberga – Na rauszu, z koncertową rolą Mikkelsena.

Również od dzisiaj na NH VOD można oglądać Za późno, by umrzeć młodo – perełkę w reżyserii Domingii Sotomayor oraz „punkową operę noir”, czyli Zrujnowane serce w reżyserii Khavna.

Na rauszu, reż. Thomas Vinterberg

Laureat Oscara dla Najlepszego Filmu Międzynarodowego, to mocny filmowy koktajl, który uderza do głowy i podnosi stężenie endorfin we krwi. Vinterberg, duński mistrz kina, nazywa swój najnowszy film pochwałą życia, a nie picia. Tylko czy umiemy jeszcze przeżywać stany upojenia bez procentów? W postać głównego bohatera, Martina, wcielił się z godną podziwu wrażliwością, charyzmą i empatią Mads Mikkelsen – i jest to bez wątpienia jeden z najlepszych występów w jego karierze.

Za późno, by umrzeć młodo, reż. Dominga Sotomayor

Chilijska reżyserka, zwyciężczyni Nowych Horyzontów sprzed 6 lat za Od czwartku do niedzieli, scenariusz najnowszego filmu oparła na własnych wspomnieniach z dzieciństwa. Za reżyserię Za późno, by umrzeć młodo, nad którym unosi się magiczna aura letnich zabaw i pierwszych wtajemniczeń, nagrodzono ją na festiwalu w Locarno.

Zrujnowane serce, reż. Khavn

Filmowa ballada o miłości znalezionej przypadkiem wśród ponurych ulic i rozpadających się domów w slumsach Manili. Jej bohaterami są gangster (japoński gwiazdor Tadanobu Asano) i pracownica seksualna (znana z Post Tenebras Lux Nathalia Acevedo), którzy postanawiają wspólnie uciec i ukryć się przed zemstą współpracowników. 

Sprawdź pełną ofertę Nowych Horyzontów VOD

Dodaj komentarz

Komentarze (0)