komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

sobota, 21 września 2019

Jonasza, Mateusza

Wakacje z Treflikami w Arkadach Wrocławskich

środa, 24.7.2019 13:00 , komentarze: 0 , odsłony: 370
kategorie artykułu:

W niedzielę 28 lipca Arkady Wrocławskie zapraszają na spotkanie z Rodziną Treflików. Bohaterowie popularnego serialu dla najmłodszych będą pozować do zdjęć, śpiewać, tańczyć i zapraszać dzieci do udziału w licznych grach, warsztatach oraz konkursach z nagrodami.

Rodzina Treflików to popularny polski serial animowany, który podbija serca małych widzów. Wykonany został w technice animacji lalkowej, wykorzystującej druk 3D. Rozśpiewane i roztańczone Trefliki w każdym odcinku zapraszają dzieci na niezwykłą przygodę do świata wyobraźni. Nie inaczej będzie w Arkadach Wrocławskich. Treflik, Treflinka i Mały Wujcio przygotowały dla dzieci mnóstwo atrakcji. W niedzielę na poziomie 0 centrum handlowego powstanie specjalna strefa zabaw i gier planszowych. Rozstawiona zostanie też scena, na której bohaterowie serialu będą tańczyć i śpiewać razem z dziećmi. Treflinka porwie małych i dużych amatorów tańca w gorące rytmy Zumby. Treflik zagra z dziećmi w klasy i kręgle. Przygotowano też liczne zabawy i quizy z nagrodami. Będzie można więc nie tylko pobawić się ulubionymi bohaterami, ale też wykazać się wiedzą o serialu.

- Rodzina Treflików nie tylko bawi, ale przede wszystkim uczy dzieci wrażliwości, uczciwości i tolerancji. Pomaga maluchom zrozumieć otaczający ich świat. W najbliższą niedzielę nasze centrum handlowe odwiedzą trzej główni bohaterowie bajki i zapewnią najmłodszym oraz ich rodzicom czy opiekunom naprawdę wartościową rozrywkę – mówi Jagoda Najwer, Specjalista ds. Marketingu Arkad Wrocławskich.

W strefie gier dzieci wraz z rodzicami sprawdzą się w planszówkach i wezmą udział w zawodach układania na czas ogromnych puzzli. Dla amatorów rozwiązywania zagadek i poszukiwania skarbów przygotowano też wciągającą grę miejską. Wszyscy chętni otrzymają specjalne mapy i będą mieli za zadanie odnaleźć naklejki z postaciami z bajki poukrywane w wybranych lokalach centrum handlowego. Na wszystkich poszukiwaczy czekają atrakcyjne niespodzianki. Nie zapomniano też oczywiście o wspólnym oglądaniu IV sezonu serialu Rodzina Treflików.

Wakacje z Treflikami w Arkadach Wrocławskich odbędą się 28 lipca, w godzinach 12:00 - 18:00, na poziomie 0. W samo południe bohaterowie oficjalnie zaprezentują się dzieciom na scenie. Wcześniej, bo już o godzinie 10:00, rozpocznie się emisja IV sezonu bajki Rodzina Treflików. Serial będzie można oglądać również w trakcie i po zakończeniu eventu, aż do godz. 20:00. Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla wszystkich.

 

Wasze komentarze

czwartek, 19.9.2019 08:00
czwartek, 19.9.2019 06:00
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki