komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

sobota, 25 stycznia 2020

Pawła, Miłosza

W Arkadach Wrocławskich powstała komfortowa Strefa Rodzica [ZDJĘCIA]

środa, 20.11.2019 14:35 , komentarze: 0 , odsłony: 414
kategorie artykułu:

Arkady Wrocławskie wprowadzają kolejne udogodnienia dla rodzin. W centrum handlowym otwarto właśnie przestronny i komfortowy pokój dla rodzica z dzieckiem.  Pomieszczenie ma ponad 50 mkw. powierzchni i posiada kilka wydzielonych stref, gwarantujących opiekunom i ich pociechom pełną intymność.

Strefa Rodzica w Arkadach Wrocławskich zlokalizowana jest  na poziomie +1 i ma aż 51 mkw. powierzchni. W głównym pomieszczeniu znajdują się wygodne pufy i fotele, stoliki do rysowania i wysokie krzesełka do karmienia. W głębi schowany jest osobny kącik dla dzieci z miękkimi poduszkami, a po drugiej stronie znajduje się aneks kuchenny z wygodnym blatem, mikrofalówką, zlewem do mycia i podgrzewaczem do butelek. Bez problemu znajdzie się też miejsce na postawienie wózka. Osobną przestrzeń stanowią zamykana łazienka i zamykany pokój dla matki karmiącej. W obydwu pomieszczeniach dostępne są wygodne przewijaki i umywalki.  

- Projektując to pomieszczenie, staraliśmy się uwzględnić różne potrzeby, zarówno dzieci, jak i rodziców. Nie chcieliśmy się ograniczać do standardowego przewijaka i fotela do karmienia. Myślę, że nam się to udało – mówi Jagoda Najwer, Specjalista ds. Marketingu Arkad Wrocławskich. 

W Arkadach Wrocławskich regularnie organizowane są wydarzenia edukacyjne dla rodzin z dziećmi. W najbliższą sobotę, 23 listopada, odbędzie się tu druga edycja Teatru Najmłodszego Widza. Na scenie w centrum handlowym wystawione zostaną dwa bezpłatne spektakle familijne: „Polarna Przygoda” oraz „Bałwanek Tiko i Królowa Fruncja”. 

 

Wasze komentarze

wczoraj, 18 godz temu
wczoraj, 19 godz temu
czwartek, 23.1.2020 10:46
czwartek, 23.1.2020 09:10
czwartek, 23.1.2020 09:01
środa, 22.1.2020 10:05
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki