UEW zaprasza uczniów szkół podstawowych na bezpłatne zajęcia

piątek, 16.9.2022 11:46 112 0

W Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu trwają zapisy na bezpłatne zajęcia w Ekonomicznym Uniwersytecie Dziecięcym – inicjatywy edukacyjnej skierowanej do uczniów klas 5. i 6 szkół podstawowych.   

Szanse na indeks EUD mają uczniowie, którzy do 30 września br. wypełnią formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: www. uniwersytet-dzieciecy.pl.    

Edycja EUD obejmuje 6 spotkań, które będą się odbywały stacjonarnie w murach Uczelni w od października 2022 r. do stycznia 2023 r.  w wybrane poniedziałki w godz. 18.00-19.30. Równolegle będą się odbywały wykłady KAWA dla Rodziców Studentów EUD. Spotkania EUD mają charakter interaktywny i realizowane są w formule edutainment. Formuła zajęć jest zróżnicowana – składa się na nią wykład, prace warsztatowe oraz publiczna prezentacja wyników prac. Wykłady prowadzone są przez nauczycieli akademickich, a przy realizacji zajęć praktycznych pomagają wolontariusze. Podczas warsztatów mali studenci, odgrywając rozmaite role: kierowników zespołów, negocjatorów, inwestorów giełdowych czy specjalistów ds. marketingu, uczą się pracować w grupie, samodzielnie myśleć i planować oraz kształcą się w umiejętności przekładania wiedzy na praktykę. Semestr zajęć kończy się testem wiedzy i wręczeniem wartościowej nagrody trzem najlepszym studentom w danym ośrodku. 

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)