komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

czwartek, 21 marca 2019

Lubomira, Benedykta

Udana pierwsza edycja Ślęza Conference

środa, 13.3.2019 18:31 , komentarze: 0 , odsłony: 155
kategorie artykułu:

W sali konferencyjnej wrocławskiego MCS-u oraz na terenie Stadionu Olimpijskiego odbyła się pierwsza edycja Ślęza Conference.

Niemal stu trenerów z całej Polski wzięło udział w premierowych warsztatach szkoleniowych pod nazwą Ślęza Conference. Szkoleniowcy przez siedem godzin analizowali wiele aspektów trenerskiego rzemiosła, które skupione były w dwóch blokach prowadzonych przez Macieja Szeligę ze Ślęza Coaching. W pierwszym z nich uczestnicy uczyli się, jak rozumieć grę w oparciu o wybrane zawartości treningowe, w drugim zaś dowiedzieli się, jak projektować gry w etapie początkowym w procesie nauczania rozumienia gry.

W obu blokach teoretycznych wiadomości przekazywane trenerom były obrazowane przykładami z największych aren piłkarskich. Zwieńczeniem pracy wykładowej był trening praktyczny przeprowadzony na terenach Stadionu Olimpijskiego. W ramach treningu pokazowego uczestnicy zobaczyli, jak mogą realizować omawiane od rana treści podczas swoich zajęć. Uczestnikom nie przeszkodziła nawet niesprzyjająca aura, która mogła zakłócić przebieg zajęć na murawie Olimpijskiego.

- Premierową edycję Ślęza Conference możemy zaliczyć do udanych. Warsztaty cieszyły się sporym zainteresowaniem, a w ich trakcie nie brakowało interesujących dyskusji na temat rozumienia gry. Wierzę, że wszyscy uczestnicy Ślęza Conference zakończyli je z przekonaniem, że ich wiedza uległa poszerzeniu, że dzięki udziałowi w warsztatach będą lepszymi trenerami. A my już pracujemy nad tym, żeby następne edycje były jeszcze lepsze i jeszcze bogatsze w interesujące treści. Na pewno zrobimy wszystko, żeby po udanym debiucie nie osiąść na laurach, tylko cały czas się rozwijać - deklaruje Grzegorz Kowalski, koordynator działu metodologii Akademii Ślęzy Wrocław.

 

Wasze komentarze


wtorek, 19.3.2019 13:53
wtorek, 19.3.2019 09:14
poniedziałek, 18.3.2019 09:00
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki