komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

środa, 20 marca 2019

Klaudii, Eufemii

„Twój e-PIT” w Galerii Dominikańskiej

piątek, 15.3.2019 07:00 , komentarze: 0 , odsłony: 105
kategorie artykułu:

Rozliczanie PIT-ów jest coraz prostsze! Przekonają się o tym klienci Galerii Dominikańskiej, którzy 16 marca 2019 będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad i wsparcia przedstawicieli Urzędu Skarbowego w wysyłaniu deklaracji podatkowej przez Internet. Akcja ma charakter ogólnopolski. Partnerem wydarzenia jest Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu.

W tym roku Polaków czekają znaczące ułatwienia w składaniu rocznych zeznań podatkowych. Dzięki uruchomieniu usługi „Twój e-PIT”, deklaracje osób rozliczających się na formularzach PIT-37 i PIT-38, zostaną automatycznie i bezpłatnie wypełnione przez system na podstawie danych zgromadzonych przez administrację skarbową. Od 15 lutego do 30 kwietnia 2019 będzie je można zweryfikować i zaakceptować lub uzupełnić czy zmienić, ale wyłącznie drogą elektroniczną – za pośrednictwem strony www.podatki.gov.pl. Oczywiście nadal istnieje możliwość samodzielnego rozliczenia (elektronicznie lub składając formularz w wersji papierowej w urzędzie skarbowym).

W 2020 r. z usługi „Twój e-PIT” będą mogli skorzystać kolejni podatnicy, którzy rozliczają się na formularzach PIT-36, PIT-36L i PIT-28. 

- Udostępniamy przestrzeń naszego centrum handlowego ekspertom Urzędu Skarbowego, by ułatwić mieszkańcom Wrocławia składanie deklaracji podatkowych. W tym roku dla części podatników jest to jeszcze prostsze. Mogą zapoznać się ze swoim gotowym PIT-em na portalu podatki.gov.pl i zadecydować, czy go akceptują, uzupełniają, czy też chcą samodzielnie go rozliczyć elektronicznie lub w wersji drukowanejmówi Ewa Hiller, dyrektor Galerii Dominikańskiej, i dodaje: Dla nas kluczowe jest, by odczarowywać PIT-y, udowadniać, że rozliczenie jest szybkie i proste oraz edukować w zakresie elektronicznej obsługi podatkowej. Wydarzenie organizujemy w sobotę, by klienci mogli zamknąć kwestię rozliczenia przy okazji weekendowych zakupów.

Akcja „Twój e-PIT” w Galerii Dominikańskiej odbędzie się 16 marca br. w godzinach 12:00-20:00 na poziomie 1.

 

Wasze komentarze


wtorek, 19.3.2019 13:53
wtorek, 19.3.2019 09:14
poniedziałek, 18.3.2019 09:00
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Praca na GoWork
Praca na GoWork