Tego mężczyzny poszukuje policja z Grabiszyna

środa, 24.5.2023 11:17 191 0

Policjanci z komisariatu na wrocławskim Grabiszynie poszukują Rafała Siarnika, który jest podejrzany o uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Mężczyzna ma 54 lata i ostatnio zameldowany był przy ul. Aleja Pracy we Wrocławiu. Wszystkie osoby, które widziały poszukiwanego lub mają informacje na temat jego miejsca przebywania proszone są o kontakt z KP Wrocław-Grabiszynek tel. 47 871 55 00 lub email: dyzurny.kp-grabiszynek@wroclaw.wr.policja.gov.pl. Zapewniany anonimowość.

Komisariat Policji Wrocław-Grabiszynek prowadzi poszukiwania za 54-letnim mężczyzną podejrzanym o uchylanie się od wykonania ciążącego na sprawcy z mocy ustawy lub orzeczenia sądowego obowiązku opieki przez niełożenie na utrzymanie osoby najbliższej lub innej osoby i przez to narażanie jej na niemożność zaspokojenia podstawowych potrzeb życiowych. Poszukiwany od kilku lat ukrywa się przed organami ścigania. Dotychczas prowadzone przez policjantów czynności nie doprowadziły do zatrzymania osoby. Poniżej przedstawiamy dokładne dane Rafała Siarnika oraz jego zdjęcie.

RAFAŁ SIARNIK

ur. 08.04.1969 r. Krotoszyn

Ostatnie miejsce zameldowania: ul. Aleja Pracy 41, Wrocław

Wszystkie osoby, które widziały poszukiwanego lub mają informacje na temat jego miejsca przebywania proszone są o kontakt z KP Wrocław-Grabiszynek tel. 47 871 55 00 lub email: dyzurny.kp-grabiszynek@wroclaw.wr.policja.gov.pl. Zapewniany anonimowość.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)